Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

szybki jesteś za dwie 18-sta dajesz znać że Cię nie będzie :chytry:

było tylko jakieś białe :a4fan: i nawet słowa nie zamienił ze mną :doh1:

dziwisz się jak Matizem się bujasz :gwizdanie:

w sobotę na spocie będę na bank :gicior:

podobno dojedzie też drugi klubowicz z Kaszub :wink4:

Opublikowano

cześć Gilu ja równiez sie pojawię w sobotę po długim czasie zadzwonię do wikisa i suchara może tez sie zjawią im więcej nas tym lepiej pozdrawiam BIAŁY

Opublikowano
  • Autor

Przejeżdżałem dzisiaj, koło tego miejsca, gdyby nie stojący za zakrętem autobus, udało by im się....

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/83061,bytow-koscierzyna-bandycki-napad-na-wlasciciela-kantoru,id,t.html?kategoria=675&sesja_gratka=8bb7c853d8efdf748e90612f97081ddd

i po co to było :wallbash:

Opublikowano

A propo Matiza to nie mam ale to przecież też auto :tongue4:

Opublikowano

Sorry chłopaki ,świeżo wróciłem z emigracji i trochę popijamy ,więc dziś mnie nie będzie ,ale za tydzień na pewno jestem :hi:

Opublikowano

Witam kto dzisiaj bedzie? :>

Opublikowano

Witam kto dzisiaj bedzie? :>

Ja już mówiłem ,że dziś mnie nie będzie,GILI też chory ,więc za tdzień możemy się spotkać :hi:
Opublikowano
  • Autor

Młody z przedszkola przyniósł jakiegoś wirusa i straszne bule brzucha przeżywam, jemu momentalnie przeszło, a mnie jakoś nie. ;(

Opublikowano

a może to nie młody tylko żona co nieco do jedzonka sypneła :polew::tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:

Opublikowano

Witam. Byłem w sobotę ale oprócz Białego nikt inny się niepojawił, słabo to wygląda chyba trzeba poczekać do wiosny, może wtedy frekwencja dopisze. Pozdro

Opublikowano

a może to nie młody tylko żona co nieco do jedzonka sypneła :polew::tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:

musiałby mieć żonę podobną do Ciebie

Opublikowano

a może to nie młody tylko żona co nieco do jedzonka sypneła :polew::tongue4::polew::tongue4::polew::tongue4:

musiałby mieć żonę podobną do Ciebie

:laghing2:

Opublikowano
  • Autor

Witam. Byłem w sobotę ale oprócz Białego nikt inny się niepojawił, słabo to wygląda chyba trzeba poczekać do wiosny, może wtedy frekwencja dopisze. Pozdro

Zimnawo troszeczkę. :cool1:

Jak coś się poprawi to możemy znowu się zebrać, tak żeby na wiosnę grubszą ekipą atakować Pypkowskie Wybrzeże :wink4:

Opublikowano

cześć klubowicze kościerscy wszystkiego dobrego oraz szczęśliwego nowego roku życzy BIAŁY

Opublikowano
  • Autor

Spokoju i Radości w niesamowitej ilości na Święta i Nowy Rok :hi:

Opublikowano

Na wzajem :naughty:

Opublikowano

I ja dołączam się do życzeń

Opublikowano
  • Autor

Co porabiacie w Sobotę 2stycznia?

Może coś skręcimy :naughty:

Opublikowano

1EpEki.jpg

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Jak tam w Nowym Roku?

Kacyk taki sam jak w starym :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2010, 15:40_________________________________________________vikis fajnie,że się pojawiłeś :good:

Następny spot 16go.

O której godzinie?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________http://www.koscierzyna.info/Article/Index/534

Ruszyłem z domu wyjechałem 300metrów i stałem 40minut.

Mogli puścić nas znacznie szybciej ale trzeba było zrobić te zdjęcia.

Prawdę mówiąc na tym zakręcie było zarąbiście ślisko kilka dni temu,a jednak ktoś nie zmieścił się właśnie dziś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.