Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK :hi:

Opublikowano
:hi: , wybiera się ktoś od Was do Bukowiny? :naughty:
Opublikowano
  • Autor

tak :gwizdanie:

Opublikowano

No i ja się wybieram. Myślałem, może jakiś wspólny przejazd zorganizować. Oczywiście jakby ktoś reflektował. :cool1: Chłopaki z Mazowsza chyba będą razem jechać, jakby się udało to można by się gdzieś w trasie spotkać i dalej grupą do Bukowiny. :naughty:

Opublikowano

cześć fazi suchaj jednak niedam rady jechac bo mam służbę u siebie może następnym razem ok ale dzięki za zaproszenie pozdrowienia dla wszystkich BIAŁY[br]Dopisany: 02 Luty 2010, 20:45_________________________________________________widze że coś będzie w sobotę a ja jak zwykle w pracy najbliszą wolną sobotę mam dopiero 20go i 27go wtedy napewno się zjawię mam nadzieję że frekwencja będzię wyższa niż zwykle to ostatnio wyglądało

Opublikowano
  • Autor

Widziałem Cię wczoraj w Kościerzynie wyjeżdżałeś, z Urzędu Miasta. Jechałem busem.

Opublikowano

wczoraj niemożliwe moze było podobne do mojego bo ja byłem całą dobę w gdyni w pracy

Opublikowano
  • Autor

możliwe bo cisnąłem i spojrzałem w ostatnim momencie :cool1:[br]Dopisany: 04 Luty 2010, 22:37_________________________________________________Dobra to zrobimy spota 20 lutego :wink4:

Może spotkamy się na parkingu, a potem przeniesiemy się do Galerii Kościerskiej jak sugerował Fazy ??

Opublikowano

no też jestem za takim rozwiązaniem jakie proponuje FAZI mozna wypić kawę i pogadać w ciepłym

Opublikowano

Prośba do kogoś z Kościerzyny mogli byście obejrzeć to auto bo szukam dla kumpla :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11446035

w ASO już sprawdziłem także przebieg może jest realny...

Opublikowano
  • Autor

Znam dobrze właściciela tego komisu więc mogę być nieobiektywny :decayed:

Mogę zerknąć i opisać pierwsze wrażenie :cool1:

Opublikowano

GILI ale znaasz go z pozytywnej czy negatywnej strony ? :decayed: Byłbym bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się zalecieć i obejrzeć to auto... :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

GILI ale znaasz go z pozytywnej czy negatywnej strony ? :decayed: Byłbym bardzo wdzięczny gdyby udało Ci się zalecieć i obejrzeć to auto... :notworthy:

Jeździłem z nim na konkursy historyczne i zawody sportowe jeszcze w podstawówce. :)

Dzisiaj podjadę i oblukam :cool1:

Opublikowano

GILI i jak tam udało się oblookać to auto ? Paździerz czy perełka hehe ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

GILI i jak tam udało się oblookać to auto ? Paździerz czy perełka hehe ? :decayed:

Fazy był go oglądać, ale z nim nie rozmawiałem, a stoi na autohandlu, obok tego co ma koleś.

Opublikowano

OK to czekamy co napisze FAZY :naughty:

Opublikowano

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Opublikowano

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Robimy :good:
Opublikowano
  • Autor

OK to czekamy co napisze FAZY :naughty:

Fazy mówił,że auta w sobotę juz nie było...[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 12:09_________________________________________________

wita wszystkich to co robimy coś w sobotę na parkingu a pożniej jakaś kawa w galerii co wy na to dajcie znąć kto będzie

Robimy :good:

:naughty::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.