Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

vikis4 nie było nikogo??

Opublikowano

Niestety nie!!! Biały jest usprawiedliwiony,bo do niego dzwoniłem.

Opublikowano

Witam. Będzie jutro jakiś spocik. Chętnie bym się zjawił :)

Opublikowano

Ja się wybieram dziś na spota bo znowu wróciłem na tydzień i chciał bym się z wami spotkać :good:

Opublikowano

No i sie nie zjawiłem, bo dopiero wróciłem do domu :wallbash:

Opublikowano

Dzięki za spota tym ,którzy byli :hi:

Opublikowano
  • Autor

Co z sobotą?

Może zrobimy spocika trochę wcześniej?

Tym razem jestem na 100% :wink4:,kto jeszcze chce być?

Opublikowano

SIEMA chłopaki będzie ktoś jutro co bo ostatnio marnie to wyglada byłem tylko ja i Fazi a przy okazji DZIĘki Fazi za splota jak by co ja będę o stałej godzinie 18tej pozdro narka BIAŁY

Opublikowano

Witam! Niedawno dowiedziałem sie o spotach w Kościerzynie przez w/w forum. Pewnie gdybym wiedział wcześniej, to bym się zjawił. Zatem jeśli będziecie organizować w przyszłości spocik, to dajcie znać. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Sorki Panowie,ale siła wyższa! Rozłożyła mnie grypa! Mam nadzieje,że nie świńska :shocked:

Opublikowano

Mnie kilka spocików ominęło ale dopiero wrócilem z urlopu i na najbliższym spocie na pewno będę... O ile sie odbędzie . Pozdro!

Opublikowano
:bry::hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 12:34_________________________________________________gdzie jeteście spot aktualny w Kościerzynie ??? Bo ja juz czekam :witch:
Opublikowano
  • Autor

:bry::hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 12:34_________________________________________________gdzie jeteście spot aktualny w Kościerzynie ??? Bo ja juz czekam :witch:

nie świruj :gwizdanie:
Opublikowano

To bedzie ktoś za pół godziny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja za chwilę będę :hi:

Mam nadzieję,że będzie ktoś jeszcze,oczywiście w starym miejscu :cool1:

Opublikowano

Ja za chwilę będę :hi:

Mam nadzieję,że będzie ktoś jeszcze,oczywiście w starym miejscu :cool1:

oki czekam na parkingu przy Urzędzi Miasta :evil:

Opublikowano
  • Autor

:hi:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:03_________________________________________________Chyba ktoś pomylił parking :decayed:

Opublikowano

co do mandatu dobrze ze zamknęłes bo to już stawało się nudne ale na swoim i tak postawiłeś :cool1:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:31_________________________________________________Aaaa parking :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Wkurzają mnie te spoty.

Co chwilę przejeżdża jakieś A4 po parkingu goście się gapią i nic jadą dalej :blink:

Panowie i Panie, spokojnie można się zatrzymać pogadać w pysk nikt nie da :cool1::hi:

Opublikowano

no właśnie a gwarancji nikt nie daje że nie da :naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:42_________________________________________________Ty tak groznie wyglądasz ze az strach sie bac :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.