Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Kościerzyna

Który dzień lepszy? 519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w pysk nikt nie da :cool1

a jak bedzie capitan wóda :cool1:

Opublikowano
  • Autor

w tej chwili jest w DE :decayed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 21:51_________________________________________________

Ty tak groznie wyglądasz ze az strach sie bac

mówisz jak byś mnie widziała :mysli:
Opublikowano

moze tez mandat dostanie jak bedzie wracał :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kpt.wóda zazwyczaj jest pasażem, a co za tym idzie nie wlepiają mu mandatów :decayed:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:05_________________________________________________

dobranoc

:witch:

Opublikowano
  • Autor

brranoc :hi:

Opublikowano

widze ze aktywny dzis po tym spocie jestes :polew:

Opublikowano

witam :) czy kolega z czerska na spociku mile widziany ?:D

Opublikowano

Gil juz spi ale ja gorąco zapraszam :embarrassed:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:22_________________________________________________ocz. na spocik :tongue4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:23_________________________________________________to do nastepnej sobotki :naughty:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 22:24_________________________________________________paaaaaaaa :banan:

:witch:

Opublikowano

miło w takim razie :) paaaa :)

Opublikowano

witam wszystkich widzę że dzis tu gorąco duzo was było bo ostatnio nikogo nie było a dziś nie mogłem bo jestem w pracy a w następna sobotę też będę w pracy pozdrawiam wszstkich narka BIAŁY

Opublikowano

witam :) czy kolega z czerska na spociku mile widziany ?:D

jak najbardziej zapraszamy :>

Opublikowano

Siema, GILI mijałem ostatnio Twoje auto w Koscierzynie na rondzie (2.12. ok. godz. 14:45) - kobieta prowadziła... :gwizdanie: Żona :mysli: pozdro

Opublikowano
  • Autor

Siema, GILI mijałem ostatnio Twoje auto w Koscierzynie na rondzie (2.12. ok. godz. 14:45) - kobieta prowadziła... :gwizdanie: Żona :mysli: pozdro

:hi:

Tak, Gośka.. to praktycznie jej samochód, sam używam go sporadycznie :cool1:

Opublikowano

Siema, GILI mijałem ostatnio Twoje auto w Koscierzynie na rondzie (2.12. ok. godz. 14:45) - kobieta prowadziła... :gwizdanie: Żona :mysli: pozdro

:hi:

Tak, Gośka.. to praktycznie jej samochód, sam używam go sporadycznie :cool1:

:hi:

tylko pożycza Ci na spoty i zloty ogólnopolskie? :mysli::naughty:

Opublikowano
  • Autor

Siema, GILI mijałem ostatnio Twoje auto w Koscierzynie na rondzie (2.12. ok. godz. 14:45) - kobieta prowadziła... :gwizdanie: Żona :mysli: pozdro

:hi:

Tak, Gośka.. to praktycznie jej samochód, sam używam go sporadycznie :cool1:

:hi:

tylko pożycza Ci na spoty i zloty ogólnopolskie? :mysli::naughty:

na co dzień jeżdżę najlepszym autem na świecie T4 Multivan 2.5tdi:naughty:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Dzisiaj mnie nie będzie...

Imprezka domowa :naughty:

Opublikowano

szybki jesteś za dwie 18-sta dajesz znać że Cię nie będzie :chytry:

było tylko jakieś białe :a4fan: i nawet słowa nie zamienił ze mną :doh1:

Opublikowano

Bardzo proszę o głos

:)

>> KALENDARZ KLUBOWY <<

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.