Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Kościerzyna


GILI

Który dzień lepszy?  

519 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który dzień lepszy?



Rekomendowane odpowiedzi

a no vikis też był także calkiem fajnie to wszystko wyszło co niektórzy popili pojedli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj wypiłem na urodzinach i za dużo żem się wygadał głupio mi a Karolinie dziękuje .... :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wczoraj wypiłem na urodzinach i za dużo żem się wygadał głupio mi a Karolinie dziękuje .... :D:P

no nie ma sprawy :wink:

aaa byłeś dzisiaj na pizzy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze sam w to nie wierze ale też powiem że alkohol nie jest dla mnie a na pizze chciał jechać ale bylem zbyt struty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze sam w to nie wierze ale też powiem że alkohol nie jest dla mnie a na pizze chciał jechać ale bylem zbyt struty

jo jo już się nie tłumacz że byłeś struty :decayed::grin:

jak masz stracha to umów się z Klorem on za ciebie zagada uwierz mi on to potrafi :grin::grin::decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze sam w to nie wierze ale też powiem że alkohol nie jest dla mnie a na pizze chciał jechać ale bylem zbyt struty

jo jo już się nie tłumacz że byłeś struty :decayed::grin:

jak masz stracha to umów się z Klorem on za ciebie zagada uwierz mi on to potrafi :grin::grin::decayed::grin:

Wiesz w najgorszym wypadku...... kurde nie wiem czy będę miał teraz czas będę od jutra rezał audika i też nie wiem czy bede na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co znalazłeś kogoś do tych zderzaków czy sam będziesz zakładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk jest samowystarczalny :grin::wink:

:whistling::grin::grin:

aa nas też nie będzie w tą sobotę :kwasny: jedziemy do Aski na kave :naughty:

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:53 ----------

Kościerscy policjanci rozbili szajkę złodziei VW T4 - Wiadomości - Koscierski.info

SZYMON wczoraj dowiedziałam się że to byli moi sąsiedzi z wioski której pochodzę :doh::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci złodzieje tych vwT-4

---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:07 ----------

a mnie też nie będzie więc odpuścimy sobie tę sobotę tak myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co znalazłeś kogoś do tych zderzaków czy sam będziesz zakładał

ze tak brzydko powiem h*ja znalazłem będę musiał sam sie męczyć masakra ..dzisiaj dotarł z allegro pas czołowy od 2.8 pomalowałem go stary wywaliłem jutro tylko złożenie pasa i chłodnicę oraz trzeba wszystko przerzucić na nowy pas czołowy bo był goły ...w sobotę drodzy koledzy i koleżanki nie będzie mnie :D

TYLKO MODLE SIĘ BY KUPEL MI POMÓGŁ Z TYMI ZDERZAKAMI ALE BĘDĘ TAK DŁUGO GŁÓWKOWAŁ AZ OGARNĘ CHOCIAŻ MIESIĄC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dasz rade powodzenia

Dzięki wielkie

---------- Post dopisany 16-05-2013 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2013 at 21:09 ----------

20130513_183834.jpg

20130513_183855.jpg

20130516_193952.jpg

20130516_193959.jpg

20130516_194005.jpg

Więc fotki jakieś tam z rezania .....zacząłem od przodu ponieważ był to najcięższy temat spowodowany tym ze zderzak był goły BEZ belki i zaczepów belka wstawiona z przedlifta a zaczepy będą jutro wstawione do zderzaka TEZ Z PRZEDLIFTA po Czym tylko włókno z mata po czym szpachlówka i malowanie tył powinien być ŁATWIEJSZY do wykonania dlatego bo ma już wszystko wiec będzie trzeba Tylko dopasować boki...:D

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

TŁUMIK SPORTOWY MUGEN BASOWY SILENCER TUNING 100 (3201915145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

cd620b6b86.jpg

A TAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TYŁ JEŚLI CHODZI O WYDECH

NIE CHCE BY WYDECH BYL GŁOŚNY PONIEWAŻ CHCE SŁYSZEĆ V ... WYDECH BĘDZIE DELIKATNIE WIĘKSZY NIŻ OPCJA

---------- Post dopisany at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Szymon potrzebny mi jest zaczep do zderzaka który przychodzi od strony kierowcy ...wiesz kto ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro podzwonie po naszych zlomowiskach i dam ci znać popoludniu mam kumpla co ma cały zderzak to może będzie miał - powoli do przodu to się da pozdro P.S. wydech tak jak u mnie a rozmiar jaki bo oryginał ma 80mm (u mnie bynajmniej) rurki ładne nowe chromy czy inaczej

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 23:57 ----------

a nie za duże te rurki co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rurki pewnie bede kupował takie jak twoje chodzi o wielkość a może minimalnie większe standard nie jak wieśniaki z rynnami

chodzi mi o zaczep znajdujacy sie na samochodzie bo u mnie nie ma

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

nowe nowe z allegro tylko zeeby nie bylo buczenia

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Szymon jednak nie kombinuj tych zaczepów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

---------- Post dopisany 22-05-2013 at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 20:40 ----------

no Patryk jak tam fura praca do przodu czy stoją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...