Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?


pietrz44

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Było A4 B6, potem B7 i przez rok się czaiłem na zmianę na B8 ... dopóki nie zobaczyłem auta 

 

Zacząłem poszukiwania A4 B8 Daytona Gray. Tylko ten kolor !!!

Po organizacji środków finansowych zacząłem przeglądać ogłoszenia.

Znalazłem auto z autohus z Bremen 

Był nawet spory temat w części zakup kontrolowany ale nie widzę go teraz.

I to jest WAŻNY MOMENT ... !!!

W trakcie dyskusji były różne wypowiedzi, a wśród nich kolega aprox99

Jego postać jest kluczowa w zakupie mojej A4.

Na PW zaproponował, że jeśli mam wyszukane auto w pobliżu jego miejsca zamieszkania to może podjechać zobaczyć auto.

Była środa popołudniu. Wysyłam mu linka o aucie w Bonn, a chwilę po tym o aucie w Lemgo. aprox99 napisał, że w czwartek pracuje od 12.00 i może rano podjechać zobaczyć auto.

Ja się oczywiście zgodziłem. W czwartek akurat wyjeżdżałem na urlop z rodziną w góry a tu telefon, parę minut po ósmej rano, od aprox99, fajnę auto, sam bym  brał, coś tam świszczy, ale serwis mówi, że to zrobią, decyduj się bo są chętni i pójdzie. TO BIORĘ

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zaczęło ...

Auto wogóle ztargane z salonu audi STEGELMANN w Lemgo.

Wracając to tematu, aprox99 zapodał mi auto, uznałem, że jak mam kupować od polskich handlarzy to lepiej od salonu niemieckiego.

Dostałem na meila zamówienie. Ja na wakacjach z rodziną, latam z wydrukowaną umową, potem podpisy, skany, wysyłka, żle podpisan, znowu skany itp., żona mówi że ma .... te wakacje, ale trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba się wydaje, że kupiłem auto, którego nie widziałem ???!!!

Auto kupione na firmę, więc musiałem przelać około 75k PLN bo mi się zachciało tego samego dnia jak przyjadę zabrać auto. Przez to jak przelałem całą kasę przez weekend nie spałem bo przelałem kupę kasy, a auta na swoje oczy nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojeżdżamy do salonu Audi w Lemgo o 7.20

Obchodzimy wszystko dookoła i mojej A4 nie ma. Myśli wtedy, 75k PLN stracone ? Masakra.

Jest 7.45 zauważyłem sprzedawcę, który się ze mną kontaktował. Pierwsze moje pytanie było gdzie jest moje auto, a nie fajnie się poznać .... A on był umyć tylko moją A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i reasumując:

Jak odbierałem moją A4 kolega aprox99  podjechał i pomógł mi załatwić wszystkie formalności w salonie audi i zakup tablic. DZIĘKI !!! Mam nadzięje, że wshisky smakowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to kosmos, że ludzie z forum tak pomagają, mi nikt nie chciał uwierzyć dopóki nie pojechałem po A4 do Niemiec i się wszyscy nie poznaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę również podziękować Stanleyowi z forum, szybko mi przesyłał raporty o historii i wyposażeniu aut po przesłanym nr VIN jak potrzebowałem. Powyżej przesłany raport wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto a przede wszystkim nie czarne jak 95 procent Audi.W tym zakłamanym życiu trafiają się jeszcze,,normalni'' ludzie.3l whisky nie wypiłem,to pamiątka.Pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto ! Gratulacje z udanego zakupu !
Nasze forum jeżeli chodzi o wiedzę i pomoc jest nieocenione, a to cieszy :)
Bezawaryjności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aprox99 napisał:

Fajne auto a przede wszystkim nie czarne jak 95 procent Audi.W tym zakłamanym życiu trafiają się jeszcze,,normalni'' ludzie.3l whisky nie wypiłem,to pamiątka.Pozdr.

 

Może kiedyś wspólnie otworzymy butelkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...