Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 minutę temu, pietrz44 napisał:

Jestem drugim właścicielem więc pewnie nie mają namiarów

Ja też jestem drugim właścicielem.

Tylko w UK jest prostszy system i łatwiej znajdują Ludzi ?

Ale jak podjedziesz do salonu to powinni ci powiedzieć po Vinie czy miał już wymienione te wadliwe podzespoły.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, sajmon136 napisał:

Ja też jestem drugim właścicielem.

Tylko w UK jest prostszy system i łatwiej znajdują Ludzi ?

Ale jak podjedziesz do salonu to powinni ci powiedzieć po Vinie czy miał już wymienione te wadliwe podzespoły.

A tak ogólnie to coś poważnego wymieniają czy jakieś drobnostki ?

Opublikowano
Godzinę temu, pietrz44 napisał:

A tak ogólnie to coś poważnego wymieniają czy jakieś drobnostki ?

U mnie została wymieniona jakaś grzałka systemu klimatyzacji.

Tu masz zdjęcie listu jaki mi wysłali.

 

45082902_1917227711694877_1275763552161890304_n.jpg

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, sajmon136 napisał:

U mnie została wymieniona jakaś grzałka systemu klimatyzacji.

Tu masz zdjęcie listu jaki mi wysłali.

 

45082902_1917227711694877_1275763552161890304_n.jpg

Jak bede przejezdzal obok serwisu to wstapie. Bylem z miesiac temu w serwisie i podawalem vin bo chcialem sie dowiedziec o cene aktualizacji navi to nic nie zagadali o akcji serwisowej

Opublikowano

Bardzo fajna Audiczka , w sumie to nie ma co robić przy niej tylko się cieszyć :) . Jak pojedziesz do serwisu to powiedz żeby Cię wprowadzili do systemu jako nowy właściciel . Jak byś coś u nich robił , to z automatu Cię wpiszą (zmienią właściciela w bazie danych ) i wtedy będziesz otrzymywał wszystkie powiadomienia o akcjach serwisowych . 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, mariusz36 napisał:

Bardzo fajna Audiczka , w sumie to nie ma co robić przy niej tylko się cieszyć :) . Jak pojedziesz do serwisu to powiedz żeby Cię wprowadzili do systemu jako nowy właściciel . Jak byś coś u nich robił , to z automatu Cię wpiszą (zmienią właściciela w bazie danych ) i wtedy będziesz otrzymywał wszystkie powiadomienia o akcjach serwisowych . 

Dzięki za radę

Opublikowano

I co rozwiązałeś problem z tym uciekającym płynem?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, sajmon136 napisał:

I co rozwiązałeś problem z tym uciekającym płynem?

Jeszcze nie, nie miałem czasu. Jeszcze parę dni muszę w takim stanie pojeździć bo mi auto potrzebne. Na fotce ubytek płynu po zalaniu na równo z linią max i przejechaniu 500 km.

20181106_065226.jpg

Opublikowano

Czytałem temat :) bardzo ładna A4, co do zmiany wyglądu aby to wyglądało bardziej rasowo proponuje tak :

 

- Całe Ospoilerowanie Maxton Design ( Przednia dokładka, tylni dyfuzor , listwy progowe )

- Większe zaciski przód + tył

- Wydech 3.0

- Składane Lusterka

- Felgi na lato jakieś minimum 19 cale :) z Japan Racing ew ETA BETA

Opublikowano
19 godzin temu, Treys napisał:

Czytałem temat :) bardzo ładna A4, co do zmiany wyglądu aby to wyglądało bardziej rasowo proponuje tak :

 

- Całe Ospoilerowanie Maxton Design ( Przednia dokładka, tylni dyfuzor , listwy progowe )

- Większe zaciski przód + tył

- Wydech 3.0

- Składane Lusterka

- Felgi na lato jakieś minimum 19 cale :) z Japan Racing ew ETA BETA

To chyba nie za dobrze czytałeś.

Wydech od 3.0 nie podejdzie zbiornik od AdBlue przeszkadza.?

Opublikowano
  • Autor
21 godzin temu, Treys napisał:

Czytałem temat :) bardzo ładna A4, co do zmiany wyglądu aby to wyglądało bardziej rasowo proponuje tak :

 

- Całe Ospoilerowanie Maxton Design ( Przednia dokładka, tylni dyfuzor , listwy progowe )

- Większe zaciski przód + tył

- Wydech 3.0

- Składane Lusterka

- Felgi na lato jakieś minimum 19 cale :) z Japan Racing ew ETA BETA

Teraz w między czasie pokombinuje coś z kierunkami, a potem składane lustra. No i teraz wybieranie "kozaków" na zimę

Opublikowano
  • Autor

Koledzy będzie pod względem wyglądu/stylistycznym pasować felga BORBET Y Matt Titan 8x18 5x112 ET37  do mojej A4 ?

Felga idealnie spasowana z tą co mam teraz. Kolor extra. Można używać w zimę. Z OEM audi mam problem ze znalezieniem czegoś fajnego 18 cali z dobrym et i w dobrej cenie, a te borbety da się kupić nawet za 537 zł.

56078.jpg

et.jpg

Opublikowano
W dniu 6.11.2018 o 19:10, pietrz44 napisał:

Jeszcze nie, nie miałem czasu. Jeszcze parę dni muszę w takim stanie pojeździć bo mi auto potrzebne. Na fotce ubytek płynu po zalaniu na równo z linią max i przejechaniu 500 km.

20181106_065226.jpg

U mnie też ucieka płyn, mam pęknięty zbiorniczek na zgrzewie.

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, liquid8p napisał:

U mnie też ucieka płyn, mam pęknięty zbiorniczek na zgrzewie.

No wydaje mi się, że czas na akcje serwisową audi ? w tej sprawie

Opublikowano
11 minut temu, pietrz44 napisał:

No wydaje mi się, że czas na akcje serwisową audi ? w tej sprawie

Też tak sądzę, tym bardziej że znajomy w s5 również ma pęknięty.

Opublikowano
  • Autor

Z okazji dnia singla 11.11, którym od 15 lat ze względu zaobrączkowania nie jestem, dokonałem paru zakupów. Tak wcześniejsza gwiazdka, w końcu są już reklamy. Jadą do mnie:

- żarówki przeciwmgielne zimnie (ktoś w audi jak wypuszczał auto do handlu nie patrzył na nie od przodu przy włączonych światłach ?),

- semi dynamic moduły do kierunków z tyłu,

- pływające kierunki do lusterek,

- popielniczka ori audi,

- projektory led do drzwi,

- ledy do zmiany oświetlenia wnętrza z białego ciepłego na zimne,

- listwy progowe led podświetlane.

Jak otrzymam zamówione rzeczy i zamontuję to zapodam efekty ?

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie zamówiłeś tych Borbetów bo kiepsko będą wyglądać w B8.

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, granatowy napisał:

Mam nadzieję, że nie zamówiłeś tych Borbetów bo kiepsko będą wyglądać w B8.

Zamówiłem, no trudno, się zobaczy bo pod kolor i tanio i mi ogólnie się podobają i jak założę to obczaimy, jak będzie licho do pójdą do żyda... 

Opublikowano
8 godzin temu, pietrz44 napisał:

Zamówiłem, no trudno, się zobaczy bo pod kolor i tanio i mi ogólnie się podobają i jak założę to obczaimy, jak będzie licho do pójdą do żyda... 

Ja na stalówce 16' z kołpakiem także to dopiero wygląda ? 

Bardzo ładne auto ?

Opublikowano

Czytałem że na alii te dynamiczne kierunki chciałeś zamawiać, resztę też tam kupiłeś?? 

Co do przeciwmgielnych to barwa oryginalnych jest przemyślana i to bardzo dobrze. Zakładając te ledy z zimna barwa jest tak jakby ich wcale nie było, mówię o jeździe w czasie mgły. Założysz to zobaczysz o co chodzi. 

Edytowane przez MaciekPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.