Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spalanie bez kata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak to z tym jest ? .. auto sie lepiej "wkreca"

temat zalozylem dlatego ze mam dyskusje z pewnym kolega ktory wlasnie wycial kata ze slowej hondy civic i mo pisze ze spalanie jest mniejsze , ze o tym czytal

a mnie sie wydaje inaczej ;) .. jak to jest?

Opublikowano

bzdura, caly uklad wydechowy jest tak dopasowany by wszystko gralo jak najlepiej, natomiast takie ingerowane w niego tzn stosowanie wiejskiego tuningu (wyjatkiem sa oczywiscie elementu skonstruowane konktrtnie pod dany model i silnik) czy nawet usowanie jego czesci zakloca optymalny przelot spalin i co sie czesto z tym wiaze-mizsza moc i wieksze spalanie.

Opublikowano

a mój kurde więcej zaczął palić :P:rotfl::bicz::bicz::bicz::bicz::evil:

Opublikowano

schiller, cos dziwne rzeczy piszesz i nie wiem czym one sa poparte :rolleyes:

wywalenie kata (z prosta rura lub pusat puzka) minimalnie zwieksza moc

(wiele dni spedzonych na hamowni i dobieranie odpowiedniego wmiare ori wydechu do 206)

spalanie to raczej sie nie zmienia, przynajmniej w jakis odczuwalny sposob

Opublikowano
schiller, cos dziwne rzeczy piszesz i nie wiem czym one sa poparte
Podejrzewam ze dlugimi badaniami inzynierow Audi. Jesli cos mogloby byc lepsze niz jest to pewnie tak zostaloby zrobione. A 206 to nie Audi :biggrin:
Opublikowano
Murzyn napisał/a:

schiller, cos dziwne rzeczy piszesz i nie wiem czym one sa poparte

Podejrzewam ze dlugimi badaniami inzynierow Audi. Jesli cos mogloby byc lepsze niz jest to pewnie tak zostaloby zrobione. A 206 to nie Audi :biggrin:

oj widać że nie masz pojęcia o układach wydechowych skoro takie bzdury piszesz.. a po drugie nie wiesz co to była za 206 Murzyna :bicz: ..jaką mocą dysponowała.. powiem Ci tylko tyle że wąchał byś smrodek z wydeszku u niej ... kto powinien to wie co to była za specialna edycja ... a rurka zamiast kata to dobra rzecz...przyspiesza opróżnianie spalin dlatego moc się troszke zwiększa..

Opublikowano

z moich doświadczeń:

Wywalenie kata nie ma żadnego wpływu na spalanie.

Opublikowano
z moich doświadczeń:

Wywalenie kata nie ma żadnego wpływu na spalanie.

dokładnie ja usiebie wywaliłem dwa katy poza lebszym wkręcaniem sie nic się nie zmieniło :rotfl:

Opublikowano
  • Autor

to po co jest w koncu ten kat? .. zeby spelniac normy emisji spalin ?

wiem ze dzwiek wydechu zmienia sie lekko po wycieciu kata ...

spotkalem sie z opiniami ze wyciecie kata powoduje minimalny spadek zucycia paliwa

Opublikowano
  • Autor

no tak .. ale mnie interesuja bardziej spaliny ...

tzn spalanie ;) :twisted:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.