Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Xenon h7 czy d1s/d2s

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam grupo mam pytanie chciał bym zamontować w swoim b6 xenon uważam że to o wiele bardziej bezpieczne od ledu przed policja spryski mam samopoziom nie ma. pytanie mam widze na alledrogo gotowe zestawy xenon dedykowane pod nasze b6 i sa na gniazda h7 jest sens montowac czy lepiej zaiwestowac i zmienic pierscienie w lampie na d1s/d2s ? z ledem mniej pierd.... ale nie wiem jak policja zareaguje a xenon bardziej orginalnie bdz wygladac przetwornice schowie od spodu pozdrawiam 

Opublikowano
  • Autor

pomocy 

44820599_335161500550087_6706058770859950080_n.jpg

Opublikowano

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem waszego forum i akurat tu chcialbym sie podpiąć do tematu...?

Jakis czas temu zakonczylem prace wewnatrz auta,a teraz chcialby odświeżyć mu przod zakladajac jakies 6500k 8000k zarowki mijania co odmlodzilo by auto.

Zastanawialem sie nad xenonami ale to duzo zabawy i nerwów z tymi przetwornicami...

Chcialbym sie dowiedziec czy ma ktos doswiadczenie z h7 led,jakies opinie czy warto takie zalozyc czy lepiej juz xenony... 

 

Mile widziane polecane produkty.... 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bulej1991

Opublikowano
W dniu 23.10.2018 o 05:50, benkarf napisał:

samopoziom nie ma.

To będziesz oślepiał innych.

23 godziny temu, Bulej1991 napisał:

odświeżyć mu przod zakladajac jakies 6500k 8000k zarowki mijania co odmlodzilo by auto.

Taaaaa, czemu nie 10000 albo 12000 ?

Opublikowano
  • Autor

na pewno nie tak jak większość wiary w kraju którzy maja xenon w zwykłej lampie bez soczewki i ustawione wysoko lampę 5/6k swiatlo max powyzej nie ma sensu co moge zrobic z tymi lampami oplaca sie zestaw montowac czy co polecacie

 

Opublikowano

Dorezaj samopoziom.

To podstawa.

 

Opublikowano
  • Autor

drogi interes. No ale ok zaloze samo poziom i co wtedy ? zestaw h7 xenon led czy bawic sie zmienic wejscie kupic przetwornice d1s/d2s

Opublikowano

Witam Kolegów, ja do swojej poprzedniej audi b6 kupiłem ori lampy xenon to chyba najlepsza opcja niekoniecznie najtańsza ale co ori to ori. Oczywiście lampy nie były idealne, lekkie czyszczenie i już świeciły ładnie. Żadnych problemów z elektryką samochodową, żadnych zakłóceń w CB itp. Zero problemów z idealnym ustawieniem świateł na diagnostyce. I to uważam za najlepszą opcję. Oczywiście każdy ma wybór i swoje zdanie. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

odgrzeje kotleta powiem wam ja wysyłam lampy do gwerty i robie bihalogen soczewka z audi a6 c7 zdam relacje za tydzien

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bihalogen h7 polecam przeróbki tego pana projektor z audi a6 C7 zarowka osram 120 jedna i druga

DSC_0017.JPG

DSC_0016.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.