Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Xenon h7 czy d1s/d2s


benkarf

Rekomendowane odpowiedzi

witam grupo mam pytanie chciał bym zamontować w swoim b6 xenon uważam że to o wiele bardziej bezpieczne od ledu przed policja spryski mam samopoziom nie ma. pytanie mam widze na alledrogo gotowe zestawy xenon dedykowane pod nasze b6 i sa na gniazda h7 jest sens montowac czy lepiej zaiwestowac i zmienic pierscienie w lampie na d1s/d2s ? z ledem mniej pierd.... ale nie wiem jak policja zareaguje a xenon bardziej orginalnie bdz wygladac przetwornice schowie od spodu pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem waszego forum i akurat tu chcialbym sie podpiąć do tematu...?

Jakis czas temu zakonczylem prace wewnatrz auta,a teraz chcialby odświeżyć mu przod zakladajac jakies 6500k 8000k zarowki mijania co odmlodzilo by auto.

Zastanawialem sie nad xenonami ale to duzo zabawy i nerwów z tymi przetwornicami...

Chcialbym sie dowiedziec czy ma ktos doswiadczenie z h7 led,jakies opinie czy warto takie zalozyc czy lepiej juz xenony... 

 

Mile widziane polecane produkty.... 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bulej1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2018 o 05:50, benkarf napisał:

samopoziom nie ma.

To będziesz oślepiał innych.

23 godziny temu, Bulej1991 napisał:

odświeżyć mu przod zakladajac jakies 6500k 8000k zarowki mijania co odmlodzilo by auto.

Taaaaa, czemu nie 10000 albo 12000 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno nie tak jak większość wiary w kraju którzy maja xenon w zwykłej lampie bez soczewki i ustawione wysoko lampę 5/6k swiatlo max powyzej nie ma sensu co moge zrobic z tymi lampami oplaca sie zestaw montowac czy co polecacie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi interes. No ale ok zaloze samo poziom i co wtedy ? zestaw h7 xenon led czy bawic sie zmienic wejscie kupic przetwornice d1s/d2s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, ja do swojej poprzedniej audi b6 kupiłem ori lampy xenon to chyba najlepsza opcja niekoniecznie najtańsza ale co ori to ori. Oczywiście lampy nie były idealne, lekkie czyszczenie i już świeciły ładnie. Żadnych problemów z elektryką samochodową, żadnych zakłóceń w CB itp. Zero problemów z idealnym ustawieniem świateł na diagnostyce. I to uważam za najlepszą opcję. Oczywiście każdy ma wybór i swoje zdanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzeje kotleta powiem wam ja wysyłam lampy do gwerty i robie bihalogen soczewka z audi a6 c7 zdam relacje za tydzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bihalogen h7 polecam przeróbki tego pana projektor z audi a6 C7 zarowka osram 120 jedna i druga

DSC_0017.JPG

DSC_0016.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...