Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Podłokietnik z passata B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

553503710

553503710_1

553503710_2

<-- chodzi mi o taki podlokietnik

i tutaj pojawiaja sie pytania....

przed liftingiem passat b5 mial taki podlokietnik i tunel jak audi a4

po liftingu sie to zmienilo na taki jak widac na fotkach

i tutaj mam pare pytan

z tego co mi sie wydaje to przednie zaczepy i mocowania pasuja bez problemu ( ale czy napewno ? )

wiem ze z tylu bedzie trzeba przerobic troche wtyczke od zlacza diagnostycznego

i chyba reczny tez jest ciut inaczje....

ktos cos wie na ten temat ?

bo chce to rezac u siebie[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:01_________________________________________________wydaje mi sie ze bedzie pasowac

bo konsola w passacie podczas liftu sie nie zmienila

wiec ewentualnie jakise tam male zaczepy z tylu

te przednie powinny pasowac....

jak ktos cos wie wiecej niech daje znac

Opublikowano

Gniazda OBD po lifcie przenieśli pod kierownicę wiec w tunelu też nie ma miejsca na niego. A i jeszcze jedno tunel od b5 po lifcie jest minimalnie szerszy ale dla chcącego nic trudnego trochę rezania i będzie :good: przód pasuje idealnie trzeba rezać tylne uchwyty.

Opublikowano

Sam tez juz zadawalem pytanie na forum odnosnie tego tunelu od paska fldo a4 ale nikt nic niewiedzial;) a ten tunelek jest kozacki jak w a6 hehe ;)

Opublikowano
  • Autor

Gniazda OBD po lifcie przenieśli pod kierownicę wiec w tunelu też nie ma miejsca na niego. A i jeszcze jedno tunel od b5 po lifcie jest minimalnie szerszy ale dla chcącego nic trudnego trochę rezania i będzie :good: przód pasuje idealnie trzeba rezać tylne uchwyty.

jestes pewien ze przednie uchwyty pasuja ?

a tylne ... sa calkiem inaczej czy da sie jakos prosto dorezac ?

wiesz cos wiecej :) ?

dzieki za info[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 18:03_________________________________________________minimalnie szerszy

ale sie zmiesci ?

Opublikowano

Jutro oblukam bo będę miał 2 w ręce to Ci powiem

Opublikowano

a jak podepniesz zapalniczkę dla pasażerów siedzących z tylu :P tak się okazuje, że miałem przed A4 "Passacika" B5 FL i ten podłokietnik w pasku jest kozacki :kox: a teraz w mojej A4 B7 podłokietnika nie mam ;( i się zastanawiam czy da rade jakoś podłokietnik dołożyć(oczywiście bym kupił podłokietnik do A4 B7 ale czy da radę?)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro oblukam bo będę miał 2 w ręce to Ci powiem

oblukales ?

a jak podepniesz zapalniczkę dla pasażerów siedzących z tylu :P tak się okazuje, że miałem przed A4 "Passacika" B5 FL i ten podłokietnik w pasku jest kozacki :kox: a teraz w mojej A4 B7 podłokietnika nie mam ;( i się zastanawiam czy da rade jakoś podłokietnik dołożyć(oczywiście bym kupił podłokietnik do A4 B7 ale czy da radę?)

dolozyc podlokietnik do b7 ( jesli go teraz nie masz ) to nie problem .... :)

jak podepne zapalniczke ? to juz akurat nie problem poprowadzic kable i zrobic nowe gniazdo :)

bardzo chodzi mi o wymiary i szerokosc ... ewentualnie mocowania przednie czy pasuja na 100% i jak to sie ma z tylnymi mocowaniami.

Opublikowano

Pasuje plug&play do passata przed liftem więc pewnie do audi też będzie:) jest minimalnie szerszy przy lewarku ale trochę piłowania i będzie pasować:)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

zamontowałem taki tunel(uchwyty na kubki na tym mi zależało) ale w wersji bez podłokietnika.przednie mocowanie nie pasuje P&P ale da sie upchnąć i doszlifować, ręczny nie pasuje jest przesunięty na lewo a w A4 jest na środku i trzeba wyciąć bo nie wchodzi.przy zwolnionym ręcznym ciężko zmieścić palce miedzy dźwignia a uchwytem na kubki. podsumowując uchwyty doskonale trzymaja napoje ale pozostała ergonomia jest do kitu(ręczny) wiec na zimę wracam do starego tunelu ,moze przy większym nakładzie prac da sie to lepiej dopasować ale chyba będzie potrzebna tez wajcha ręcznego z passata

Opublikowano

zamontowałem taki tunel(uchwyty na kubki na tym mi zależało) ale w wersji bez podłokietnika.przednie mocowanie nie pasuje P&P ale da sie upchnąć i doszlifować, ręczny nie pasuje jest przesunięty na lewo a w A4 jest na środku i trzeba wyciąć bo nie wchodzi.przy zwolnionym ręcznym ciężko zmieścić palce miedzy dźwignia a uchwytem na kubki. podsumowując uchwyty doskonale trzymaja napoje ale pozostała ergonomia jest do kitu(ręczny) wiec na zimę wracam do starego tunelu ,moze przy większym nakładzie prac da sie to lepiej dopasować ale chyba będzie potrzebna tez wajcha ręcznego z passata

wrzuć fotke dla potomnych :naughty: bo pewnie kiedys ktoś poruszy ten temat jeszcze :decayed:

Opublikowano

hmm efektem chciałem sie pochwalic ale ze mi sie nie podoba to ciężko to pokazać światu,postaram sie wkrótce.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.