Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4B5 srebrna i seryjna. Mały update :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej

Pora przedstawić kolejne Audi, które zawitało na podwórko :)

Jako, że idzie zima a dupowozy dzielnie i bezproblemowo służą , pojawił się pomysł na "skarbonkę"

W sumie od czasu RS4 nie miałem nic do zabawy więc kiedy pojawiła się ciekawa oferta kupiłem sobie S4

a63a541730b9d3femed.jpg97fa6ea626f5b18cmed.jpg

1634beda55045266med.jpg95d893516ee24019med.jpg

99b8edd45b1329d2med.jpg

7d269eb77ed6fec2med.jpg

auto przywiozłem ze Szwajcarii

Jest to 100% seria z 2001 roku z udokumentowanym przebiegiem 240tyś km

Auto kompletnie bezwypadkowe i utrzymane w całkiem przyzwoitym stanie

Na wyposażeniu z fajniejszych rzeczy to: Recaro, Navi, Bose, carbon i szyber

Jednak żeby nie było za kolorowo, to jest kilka rzeczy do zrobienia, oprócz standardowych spraw jak oleje paski filtry itp

łożysko z tyłu wymaga wymiany, układ hamulcowy nie pracuje jak powinien , fotel kierowcy ma rozcięty boczek, nie działa wskaźnik temp. oleju i pewnie coś jeszcze wyjdzie

plany są, jak zwykle. :)

Wydech, cooler, może K04 a RS4 , na bank jakiś program na koniec

Układ hamulcowy z S4b6

Gwint i stabilizatory

Koła AVUSIII

poza tym czas pokaże ....

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

Powodzenia! Silnik będziesz wyjmował na starcie do uszczelniania i sprawdzenia wszystkiego czy raczej niema takiej potrzeby?

Opublikowano

Super egzemplarz! wygląda na swój przebieg, fotele nie wyślizgane. Pokaż więcej zdjęć. Dziś seryjne S4B5 to jednorożec ? z niecierpliwością czekam na kolejne relacje. Pozdrawiam i gratuluję zakupu ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, areckzur napisał:

Powodzenia! Silnik będziesz wyjmował na starcie do uszczelniania i sprawdzenia wszystkiego czy raczej niema takiej potrzeby?

Jeśli uda się kupić K04 to silnik będzie wyciągany

Opublikowano

Gratki zakupu?kazdy by chyba taki egzemplarz chciał mieć w garazu?

Opublikowano

Kurczę S4 nie bite w oryginale? masakra, dzisiaj głupie 1.6i kupić w ori lakierze jest problem a tu taka piękna babcia :) GRATKI!

Opublikowano

Ladna seria.A powiedz mi czemu heble tylko z s4 b6?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, luk448 napisał:

Ladna seria.A powiedz mi czemu heble tylko z s4 b6?

bo pasują P&P a złożone na porządnych komponentach w zupełności wystarczają na ulicę

Opublikowano

Ładna seria. Dodaj parę smaczków i będzie dobrze.

Jak poważnie myślisz o K04 to SID ma właśnie świeże ori CORE w ciekawej monecie.

Edytowane przez tasior87

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

a więc coś tam się pomalutku dzieje przy dupowozie

Wpadło nowe zawieszenie AP do tego mocowania tylnych amortyzatorów z Audi 80

Przy okazji wymienione kilka gumek, łączniki stabilizatorów i górne wahacze z przodu

480f6c2e14f7e96amed.jpg

4d82b607192ec997med.jpg

do tego koła na zimę zostały potraktowane plastidipem

tak wygląda setup zima :)

4fd81f207ebed1bdmed.jpg

 

do tego zaczęło się kompletowanie gratów na sezon letni. Jest już "gwóźdź programu" czyli K04 z Audi RS4 z kompletnie nowymi oryginalnymi CORE :D

4ff1e4f0cf7cedf3med.jpg391ee3a4fbe3f21amed.jpg

c.d.n...  ;)

 

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

jak komfort na gwincie ap? miałeś wcześniej jakieś inne gwinty? 

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, mats0n napisał:

jak komfort na gwincie ap? miałeś wcześniej jakieś inne gwinty? 

miałem już w innych autach zawieszenie gwintowane.

KW V1 i Bilstein B16

AP już używałem w 2 innych autach. Jest najbardziej komfortowy z nich wszystkich

Za każdym razem zawias był kupowany nowy

Opublikowano

Witaj,

Ładnie idą przygotowania do sezonu ? Ile ps/nm planujesz uzyskać na nowych sprężarkach?

Powodzenia ??

Opublikowano
W dniu 3.11.2018 o 18:51, julekF1 napisał:

bo pasują P&P a złożone na porządnych komponentach w zupełności wystarczają na ulicę

Niestety tylko przód.

Tył wymaga kilku zmian.

Graty zakupu. Też szukałem zdrowego S4 B5 a kupiłem S4 B8 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.