Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stacje paliw 123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co mozecie powiedziec o jakosc paliw z tych stacji? Niby na fakturze sprzedawcą jest Statoil. Tylko dlaczego sprzedają pod marką 123?

Opublikowano

Tanie stacje, bez sklepów i innych udziwnień

Opublikowano

Ja kupuje w 123 i jakoś jeźdze nie jest źle.

Opublikowano
A jakosc paliwa ?

Sam napisałeś

sprzedawcą jest Statoil

to jest zabieg żeby zejść z kosztów, tylko dystybutor i kasa

Opublikowano

Dzisiaj była Fabia u kumpla w serwisie.

Na lawecie dotarła. Właściciel ostatniego tankowania dokonał na stacji Statoil.

Efekt. Jak mechanicy wyciągnęli wtryski aby je sprawdzić, zapach wydał się im podejrzany.

Zółty rozpuszczalnik nitro w baku. 40 L. :exclaim: :exclaim: :exclaim:

Polskie stacje paliw. :eek:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zauwazylem, ze na mojej stacji 123 postawili ogromną reklamę:

"Paliwa 123 gwarantowane przez Statoil".

Wszystko jasne.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wczoraj rozmawiałem z kierownikiem stacji Statoil, powiedział że tak naprawdę - przynajmniej w centralnej Polsce - zarówno Statoil jak i BP mają paliwo pochodzące z rafinerii płockiej czyli z Orlenu

Opublikowano

Kurczak050, ameryki nie odkryłeś przecież wiadomo że wszystkie stacje zaopatruję się u polskich producentów

Opublikowano

Spedyt zgadzam się z tobą, chodzi mi o to że tankując np. Statoilu w Warszawie masz paliwo orlenowskie a ta sama sieć dystrybucji w Olsztynie ma już paliwo Grupy Lotos

Opublikowano

cały czas tankuję na 123 - statoil, paliwo tansze i wyśmienite, sprawdzone u mnie już przez dwa lata - miasto i trasy po 1000 km i miodzio cały czas

wcześniej tankowałem na Orlenie i się zawiodłem jadac na wakacje, tuż przed koncem podróży tj. 200 metrów do kwatery auto Opel Vectra B przeszło w tryb awaryjny i zgasło, ale już wcześniej w trasie było bardzo mułowate, po kilku minutach prób odpalenia w końcu dał radę żygając wodą z tłumika :evil:

paliwo tam dowoza cysterny STATOIL a z kad to mnie nie obchodzi wazne ze dobre

na 123 Statoil jeszcze nigdy sie nie zawiodlem :wink:

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Dla mojego silniczka tylko Shell Racing...to sie naprawde czuje!!!

Pozdro

Opublikowano

Dla mojego silniczka tylko Shell Racing...to sie naprawde czuje!!!

Pozdro

Ja u siebie nie odczułam żadnej różnicy na plus, tylko same na minus, wzrosło mi spalanie i zrobiło sie bardziej mułowate. Może to tylko mój jednorazowy i odosobniony przypadek, ale genralnie Shell V Power Racing :thumbdown:

Opublikowano

Najlepiej paliwa typu orlen verwa czy tam inne odczuwa sie w słabszych silnikach.Ja wA4 tdi 90km odczuwałem a w 110 juz nie

Opublikowano

Leję zawsze z Orlenu i na dodatek to tańsze.

Fachowcy doradzili mi aby nie lać wynalazków.

Dodatki w nich są szkodliwe dla silnika.

Najważniejsze nie lać na małych, prywatnych stacjach.

Opublikowano

Mechanik polecil mi lac na STATOIL-jako jedyne maja paliwo bezsiarkowe. Widzialem bialy nalot na swoich wtryskach i to mnie przekonalo. Paliwo jest srednio ok. 0,10 zl drozsze niz najtansze stacje, ale nie ma co oszczedzac bo niunia musi miec pelno wartosciowe pozywienie;). Jesli ktos ma innne info na temat tych paliw-chetnie poczytam

pzdr

Opublikowano

Więc pisałem - lać ekodiesel na Orlenie.

dzieju-Lublin - wlej i sprawdź wtryski.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.