Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] AUDI A4 by BLIND <zawias supersporta, rh zw1, ledy, lampy zespolone>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W końcu umyłem autko i zrobiłem jakieś tam fotki:

zdjcie041n.jpg

zdjcie043cpq.jpg

zdjcie050a.jpg

zdjcie041v.th.jpgzdjcie042f.th.jpgzdjcie043n.th.jpgzdjcie044h.th.jpg

zdjcie045i.th.jpgzdjcie046i.th.jpgzdjcie047o.th.jpgzdjcie048.th.jpg

zdjcie049.th.jpgzdjcie050.th.jpgzdjcie051.th.jpgzdjcie052h.th.jpg

zdjcie053p.th.jpgzdjcie054.th.jpgzdjcie055u.th.jpgzdjcie056l.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dibo dzięki za zaproszenie :good: ale na podkarpaciu będę dopiero w lipcu.. Na codzień stacjonuje we Wrocławiu.

Opublikowano

To daj znać jak będziesz. Z chęcią poznam kolejnego forumowicza, no i obejrzę autko :wink4: Zwłaszcza tylnie LEDy bo takie mnie interesują :cool1:

Opublikowano

Ładnie, ładnie :good:

Opublikowano

W końcu umyłem autko i zrobiłem jakieś tam fotki:

ladnie ladnie

ja dzis wlasnie skonczylem rezanie spryskow, ale ja mam te wysuwane :gwizdanie:

Ale Twoje bardzo mi sie podobaja :good: :good: :good: zadziornie to wyglada na ciemnym aucie :kox: kox :good:

Opublikowano
  • Autor

Też miałem u siebie robić wysuwane - już miałem zakupione, ale okazało się, że jest dość dużo roboty przy tym, więc zamontowałem mocowane na zderzaku :cool1: gdyby ktoś był chętny, to mam na sprzedaż swoje stare zawieszenie 1BE -20mm..

Opublikowano

Też miałem u siebie robić wysuwane - już miałem zakupione, ale okazało się, że jest dość dużo roboty przy tym, więc zamontowałem mocowane na zderzaku :cool1: gdyby ktoś był chętny, to mam na sprzedaż swoje stare zawieszenie 1BE -20mm..

Ja chce kupic 1be podaj cene sprezyn z amorkami, i powiem cie ze lamki rpzednie plus tylnie robia swoje ;)))zbeiram kaske i kupuej an tyl ledy a na przud zespolone ;)

Opublikowano

Kojarzę twojego gola z vwgolf. Widze że A4 też już powoli dopieszczasz :)

Opublikowano

Ja bym srodki tych fel maznął na czarno :cool1:

Opublikowano
  • Autor

f16mysliwiec zawieszenie już sprzedane.

raggaman ciemne środki spowodują, że felga będzie optycznie mniejsza - przerabiałem już ten temat w innym aucie :>

No i jest w końcu nowa kiera :D fotka na szybko po montażu:

zdjcie032pzk.jpg

Opublikowano

autko super lecisz z modami ostro gleba extra szkoda ze moja niunia tak nie siadla pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.