Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów. Problem.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ;) Zrobiłem logi dynamiczne, bo auto nie jeździ tak jak jeździło kiedyś. Czasami zapala się na LPG błąd ubogiej mieszanki. Chciałbym prosić o analizę logów.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Pb 

http://vaglogi.pl/log-115_118_KM36JvW.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_hydaALI.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_53279V.html

LPG

http://vaglogi.pl/log-115_118_933446.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_1OdXL.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_L7mm5.html

2 miesiące temu wymieniłem zawór dv i N75. Robiłem logi i turbo ladowalo ok.

Edytowane przez Wojtek2018

Opublikowano

Kasowałeś błędy przed logami?

Turbo praktycznie nie pompuje, dobrze masz podpięte n75? Korekty na pb i lpg to porażka...

Opublikowano
  • Autor

Błędy kasowalem. N75 podlaczylem tak samo jak był oryginalny. Poniżej zamieszczam logi na lpg, ktore zrobiłem tak o sobie miesiąc temu.

http://vaglogi.pl/log-115_118_anj0EMt.html

Moim zdaniem turbo ladowalo w miarę ok...

Opublikowano
1 godzinę temu, Wojtek2018 napisał:

Moim zdaniem turbo ladowalo w miarę ok...

Nie do końca, bo niedoładowuje.

Opublikowano
  • Autor

Co mi radzisz żebym zrobił? Czy na postoju będzie turbo ladować jak np. Silnik osiągnie 3tyś. obr.? Myślałem żeby w taki sposób poszukać nieszczelności używają np. wody z mydłem.... Na zasadzie gdzie jest nieszczelność są bańki... Trochę druciarstwo, ale teraz nie mam jak sprawdzić nieszczelności dmuchajac w dolot, więc może to coś pomoże?

Czy zacząć szukać gdzieś indziej? Dodam,ze turbo było regenerowane 30tyś km temu i obchodzę się z nim jak powinno...

Dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Jak zdejmiesz przewód z gruchy to turbo powinno ładować pełnym ogniem aż do momentu przeładowania i trybu awaryjnego więc spróbuj czy poczujesz różnicę ? 

Wymieniony n75 jest z aso czy jakiś no name z alledrogo?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem na alldrogo.... Jutro rano postaram się zobaczyć.

Dzięki za pomoc ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez Wojtek2018

Opublikowano
  • Autor

Ściągnąłem wężyk idący z n75 do gruszki. Auto ciągnie super,turbo słychać i czuć że ładuje lecz żaden błąd nie wyskakuje... po 3tyś obr jakby sie mulilo... zrobiłem logi tak na szybko. Wszystko na pb.

httph://vaglogi.pl/log-115_118_Fc8kI.html

Potem jak założyłem wężyk na n75 i gruszke, odlaczylem aku na chwilę i ponownie zrobiłem log

http://vaglogi.pl/log-115_118_fx1zK.html

Tak mam założony n75

 

Jakieś pomysły? Po prawnej idzie do węża wychodzącego z filtra powietrza, po lewej do WG

Jeszcze mam taki błąd przed robieniem logów: 

17536 - Fuel Trim; Bank 1 (Mult): System too Lean

P1128 - 35-00 - -

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Wojtek2018

Opublikowano
7 godzin temu, Wojtek2018 napisał:

Potem jak założyłem wężyk na n75 i gruszke, odlaczylem aku na chwilę i ponownie zrobiłem log

http://vaglogi.pl/log-115_118_fx1zK.html

Turbo bardzo późno wstaje ale jakoś tam dmucha. Błąd od ubogiej mieszanki, może być przez za mały przepływ.

Opublikowano
  • Autor

Jutro wrzucę logi z pracy przeplywomierza. Czym mogę go przeczyscic, gdyby był jakiś syf w środku żeby go nie uszkodzić, o ile jest dobry? 

Można jakoś vag-com sprawdzić zawór N75?

Pisząc o za małym przepływie masz na myśli przeplywke,czy coś zwiazanego z przewodami gumowymi, itp.?

Generalnie w sobotę chcę temat gruntownie ogarnąć, bo zależy mi na sprawnym aucie....

Pozdrawiam?

Opublikowano

Mały przepływ może być przez przepływkę albo przez nieszczelność, przepływke mozesz przeczyścić środkiem dedykowanym do tego celu, zrób loga 118 z odpieta wtyczką od n75.

Opublikowano
  • Autor

Log z odpieta wtyczką od n75

http://vaglogi.pl/log-118_2qMF1A7.html

Zrobiłem jeszcze z ciekawości inne logi, oczywiście z podpietym n75 http://vaglogi.pl/log-002_115_118_59j7t.html

10tyś km temu przy 5000 obr miałem przepływ 118,5g/s ale turbo też do końca nie ladowalo...

  • 1 rok później...
Opublikowano

Podciągnij troche sztangę turbiny na regulacji, tak zeby z logiem z odpieta wtyczką ładowało niecałe 0,3 bar.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.