Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Jakiego Concerta mam kupić ?


Rekomendowane odpowiedzi

Wiec kupilem taki jak mi kiedys doradzano, zaokraglone rogi i takie tam. Odcien radia jest zupelnie inny niz deski, deska jest czarna a radio szarawe takie jakby, moze ktos dokladnie pokazac palcem jakiego concerta mam kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kupilem taki jak mi kiedys doradzano, zaokraglone rogi i takie tam. Odcien radia jest zupelnie inny niz deski, deska jest czarna a radio szarawe takie jakby, moze ktos dokladnie pokazac palcem jakiego concerta mam kupic?

aż tak to sie rzuca w oczy :mysli: pokaż jakąś fotke bo tez myśle o tym radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny odcien radia zadecydowal ze kupilem Concerta I a nie II, :thumbdown: rozne odcienie na pewno by mnie zrogo irytowaly.

teraz szukam zmieniarki po taniosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inny odcien radia zadecydowal ze kupilem Concerta I a nie II, :thumbdown: rozne odcienie na pewno by mnie zrogo irytowaly.

teraz szukam zmieniarki po taniosci.

Mój concert1 powoli umiera naprawa to koszt 150zł a concert2 czaasem na alegro idzie dostać za 300zł nawet juz przerobiony

Tylko jak by ktoś wstawił fotke jak to sie komponuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup radio Alpinę albo Clariona i dźwięk będzie o niebo lepszy :) ORI tylko dobrze wygląda (jak) widać nie zawsze można trafić nawet w odcień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup radio Alpinę albo Clariona i dźwięk będzie o niebo lepszy :) ORI tylko dobrze wygląda (jak) widać nie zawsze można trafić nawet w odcień :)

tu akurat sie nie zgodze, odbior ma super, mialem doczynienia z car audio i musze przyznac ze dzwiek w Audi S4t oraz Volvo C70 jest na dosc wysokim poziomie ( w V duzo lepszy, np. seryjny otwarzacz produkowany byl przez Alpine a naglosnienie przez DynAudio, to chyba o czyms swiadczy?)

conc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie dosć znaczna róznica kolorystyki :gwizdanie:

A jak Ci działa to radyjko jest róznica pomiedzy wcześniejszym jeśli chodzi o jakość dzwieku :mysli:

Były znaczne problemy z podłączeniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, nie sądziłem, że to aż tak rzuca się w oczy ;( Ale oryginał to oryginał i nie ma tych śmiesznych zaślepek, a po drugie z aktywnym tyłem bez problemu sobie radzi i raczej zostane przy CONCERCIE 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koloru/odcienia radia Concert CD to zdarzaly sie i czarne :

http://img126.imageshack.us/img126/1263/24906955.jpg - fota malutka niestety

Podobno to model z A8. Mam u siebie wiec moge wrzucic fote z auta jakby ktos chcial zobaczyc. Co ciekawe nawet przycinac nie trzeba - wyglada prawie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim. ja ma takie samo radyjko jak przedstawil na zdjeciu kosiniak, i mam problem takiego typu ze:

1. nie mam podswietlonych klawiczy i pokretel ( moze cos zle jest podlaczone ale nie znam sie na tym )

2. nie wiem czy mam aktywne glosniki w polce z tylu ale czasem sie nie wlaczaja a na wyswietlaczu radyjka pojawia sie napis BOSE ( jak sie nie pojawi wszystko fajnie gra )

3. prosze o pomoc co z tymi pkt co wymienilem zrobic.

dzieki i pozdrawiam all :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...