Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi Q3 by Nexave

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Model: Audi Q3 8U

Rok prod.: 2014

Silnik: 2.0 TDI CFFB

Skrzynia: manual 6-biegów

Napęd: quattro

Przebieg: 57 000 km

Moc:

  • seria: 140KM/320Nm
  • stage1: 183KM/395Nm

Prace wykonane:

  • alufelgi Audi Q5 18" + opony Pirelli Scorpion 235/50/R18
  • hak Westfalia odpinany automatycznie
  • chiptuning stage1 by AME-Tuning
  • usunięcie DPF
  • parktronic
  • test wskazówek przy zapłonie

 

45907996_191124621775308_6754448685620264960_n.jpg

45825711_189067968637251_8686876698269974528_n.jpg

45823021_263527181029627_5667581317009637376_n.jpg

46011113_2243380699238725_2124507978148085760_n.jpg

 

Gdyby ktoś pytał po co mi hak :)

39206568_260939887855957_5043334865945100288_o.jpg

 

Test wskazówek ?

Edytowane przez Nexave

Opublikowano

Przy takim przebiegu i wycinałes DPF??

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, peter22 napisał:

Przy takim przebiegu i wycinałes DPF??

Tak dokładnie. Mam to auto od nowości, a że średnio robię dziennie ok. 5km już zaczęły się pierwsze problemy. Poza tym zrobiłem to w pakiecie razem z chipem :)

  • 5 lat później...
Opublikowano

Odgrzewam temat. Jak się furka sprawuje po kilku już latach użytkowania? Zastanawiam się nad zakupem Q3 2.0 tdi rocznik 2014-15 i szukam opinii 

Opublikowano
9 godzin temu, GustaF napisał(a):

Odgrzewam temat. Jak się furka sprawuje po kilku już latach użytkowania? Zastanawiam się nad zakupem Q3 2.0 tdi rocznik 2014-15 i szukam opinii 

Nie spodziewaj sie odpowiedzi bo kolega nie byl zalogowany na forum od 5-ciu lat :)

Opublikowano
W dniu 5.06.2024 o 21:41, GustaF napisał(a):

Odgrzewam temat. Jak się furka sprawuje po kilku już latach użytkowania? Zastanawiam się nad zakupem Q3 2.0 tdi rocznik 2014-15 i szukam opinii 

Q3 2013 silnik CFFB, fajnie się jeździ tyle że ma ciut twardsze zawieszenie niż Q5 (tańsze w naprawach bo nie jest to wielowahacz)

Edytowane przez RALF76

Opublikowano
1 godzinę temu, RALF76 napisał(a):

Q3 2013 silnik CFFB, fajnie się jeździ tyle że ma ciut twardsze zawieszenie niż Q5 (tańsze w naprawach bo nie jest to wielowahacz)

Długo już ją masz?

Opublikowano
4 godziny temu, GustaF napisał(a):

Długo już ją masz?

od 2 lat w rodzinie, mało nim jeżdżę ale cały czas pod moim nadzorem :) 

przebieg ma teraz chyba coś około 160k, był problem z przepustnicą (błąd) wymiana na ori i tyle

Edytowane przez RALF76

Opublikowano

Kupiona w kraju??

Opublikowano
9 minut temu, GustaF napisał(a):

Kupiona w kraju??

tak, jak coś chcesz więcej pisz na priv

przejedź się jakimś, zobacz czy Ci pasuje

Edytowane przez RALF76

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.