Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T BEX LOGI DO OCENY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodam, że zaczynałem na lpg i w okolicach 4-6k obrotów auto jakby minimalnie podszarpywało za pierwszym razem i zaczął migać check. przy każdym kolejnym logu ustępowało podszarpywanie a check już nie migał. 

 

Dynamiczne:

LPG:

http://vaglogi.pl/log-032_002_2hOgEJ.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_0Q94mH.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_N1pJi0.html
PB:

http://vaglogi.pl/log-002_033_QKj1Ha.html

http://vaglogi.pl/log-003_020_8nGHA.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_64TcMQ4.html

Statyczne:


PB:

http://vaglogi.pl/log-032_2afrI.html
LPG:

http://vaglogi.pl/log-032_0OD78s.html

Opublikowano

Auto masz po programie a przeplyw jak dla serii i to bfb. Do tego turbo nie trzyma zadanego wysokiego cisnienia wiec program raczej kiepski.

Opublikowano
  • Autor

rozumiem, to coś z przepływką i turbo? czy wystarczy wgrać serię?

Opublikowano

Sprobuj najpierw podmienic przeplywke na sprawnego boscha i ponowic logi.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Logi po jakimś czasie znalazłem czas. :D Nowy rok, nowe logi :P
w tym czasie wpadła seria, przeczyszczona przepływka, nowe świece i cewki. 

statyczne:

pb http://vaglogi.pl/log-032_84r7f.html

lpg http://vaglogi.pl/log-032_3mElTLp.html

Dynamiczne:

pb

http://vaglogi.pl/log-003_020_3A2jCe.html

http://vaglogi.pl/log-002_033_2zNlSP.html

http://vaglogi.pl/log-115_118_S6xTvIR.html

lpg

http://vaglogi.pl/log-002_033_5QaDUa.html

 

czuć, że auto czegoś brakuje. Do tego po logach wyskoczył błąd boost preasure sensor, niestety nie zrobiłem screena i nie pamiętam kodu. 

Opublikowano

Turbo niedoładowuje, zrób loga 118 z odpieta wtyczka n75, do tego możesz podmienić n75 jak masz inny. Nie pomyliłeś logów pb z lpg?

Opublikowano
  • Autor

w dynamicznych jest to możliwe robiłem wszystko pb +  2 33 na lpg więc mogłem pomylić. Ojciec operował laptopem a nie wziął okularów :D

Opublikowano

Jak nie ma pewności to zrób jeszcze raz 002+033 na pb, oprócz turbiny jakoś przepływka zaniża, albo gdzies dziura w dolocie jest, sprawdzałeś szczelność?

Opublikowano
  • Autor

odpięta wtyczka od n75 będzie miała wpływ na 2 i 33? no jeśli nie ma wpływu to bym za jednym zamachem zrobił.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

nie mam logów ale po odpięciu n75 auto nie chce jechać. Jedzie jak 1.6. Albo gorzej. Do tego rozebrałem tipa był cały uwalony majonezem. Do tipa dochodzą 3 węże. 1 mały i 2 duże. Jeden z dużych szedł pod auto i był zaślepiony korkiem XD? od czego on jest? Chyba się poddam z tym autem...

Opublikowano
53 minuty temu, Patryks25 napisał:

ie mam logów ale po odpięciu n75 auto nie chce jechać

Dziwne, że ma jechać jak ma pompować 0,3 bara wtedy. Tak się sprawdza czy sztanga od turbo jest dobrze ustawiona ale bez loga to d*pa.

Masz w ogóle zawór dv?, bo po opisie to wygląda jakby był zaślepiony.

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.