Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycięcie katalizatorow

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć,

Czy jak usunę katy i wstawię w puszki rur przelotowe to dźwięk pracy silnjika nie będzie żenujący?

polecacie kogoś z podlaskiego żeby to ogarnąć?? sondy itp ?

silnik asn 3.0 + lpg 

Edytowane przez Marecki12
nie kompletne info

Opublikowano

Mam o tym cały wątek tutaj - KLIK

Tu masz porównanie. Z prostymi rurami zamiast katalizatorów:

 

Tutaj z tłumikami w obudowie katalizatorów: (  te o - https://allegro.pl/tlumik-w-obudowie-katalizatora-awg-owal-60mm-i6944057597.html )

 

 

Opublikowano
18 godzin temu, Marecki12 napisał:

cześć,

Czy jak usunę katy i wstawię w puszki rur przelotowe to dźwięk pracy silnjika nie będzie żenujący?

polecacie kogoś z podlaskiego żeby to ogarnąć?? sondy itp ?

silnik asn 3.0 + lpg 

Żenujące,to jest to,co chcesz zrobić.Czemu chcesz usunąć?

Opublikowano

A ty strażnik Texasu czy jak?

Opublikowano
  • Autor

słyszałem, że katy mogą spowodować przegrzaniem się bloków silnika.

 

Opublikowano

Jaki strażnik teksasu?A masz jakieś błędy?Wali check?Auto muł itd.Masz je zapchane?Czy sobie chcesz wyciąć,bo tak:whistling:.To jedna z wersji na pękające bloki,że przez katy,jak niesprawne.Jest coś takiego,jak komp i sprawdzenie błędów.Test sprawności katów też można zrobić.Tylko trochę poszukać na forum.Wszystko jest:).Nie wiem,może się nie znam,ale jak coś się psuje,to się wymienia i tyle.A jeśli masz katy sprawne,to w ogóle nie widzę powodu żebyś je miał usuwać.

Opublikowano
9 godzin temu, mirek31071977 napisał:

Nie wiem,może się nie znam,ale jak coś się psuje,to się wymienia i tyle

Dobrze prawisz kolego, ja wymieniłem jeden swego czasu...   :hi: 

 

rogigor:

Na pierwszym filmiku piękny efekt poloneza... ?

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
  • Autor

czytałem, że to pomaga bloki nie grzeją się tak mocno, pytam czysto informacyjnie. 

mam 2 pytanie:

W ASN termostat otwiera sie przy 92 stopniach C, czy jest szansa zmienić aby otwierał się np przy 87 stopniach C ? ??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miałem wszystko fabryczne u siebie, łącznie z katalizatorami, silnik nie raz kręciłem pod czerwone pole, bywało, że olej w misce gotowałem do 115-120st.C i przez 6 lat eksploatacji jakoś na silniku nie zrobiło to wrażenia, nie wiem skąd to przekonanie, że tej konstrukcji ciepło szkodzi? :mysli: 
To nie V8 4.2 który gubi moc gdy się zagrzeje...
Druga sprawa, to fakt, że robocza temperatura płynu chłodzącego w nim to 104-110st.C  (wskazówka na szafie stojąca na 90st.C to ściema) i w żaden sposób nie wpływa to negatywnie na jego pracę , po choinkę więc to januszowanie z termostatem? :decayed:

Edytowane przez BeyerBrown

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.