Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8T AEB Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto szwagra. Jest po chipie - założona ostatnio mocniejsza turbina (logi zrobione z odpiętym zaworkiem N75) - pompuje w tej konfiguracji ok 0,55bara wg manometru.

Założony został też inny kolektor wydechowy (typu "baran" :) ).

Problemem jest czasami lekkie szarpniecie po odjęciu/ dodaniu gazu oraz moc wydaje się mniejsza niż poprzednio.

W załączniku przesyłam logi bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam

 

Dynamiczny:
Grupy 003, 025: http://vaglogi.pl/log-003_025_c12657O.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 002, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-002_007_008_78Q9nR.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 002, 013: http://vaglogi.pl/log-002_013_5np9v.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 003, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_007_4UZiwa7.html (1,8T_AEB_CHIP)

Statyczny:
Grupy 002, 007: http://vaglogi.pl/log-002_007_R87ra.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_476uiAs.html (1,8T_AEB_CHIP)

Edytowane przez wrc

Opublikowano

Logi dynamiczne robi się do odcinki. Większe turbo to znaczy hybryda czy k03s z bexa?

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Turbo jest hybryda. Strona goraca k03s a zimna jakas wieksza.

Logi zrobilem wg. Ktoregos opisu, ale chyba wlasnie o dieslu i tym sie wzorowalem. Jak sie uda to jutro poprawie. A czy z tych cos mozesz powiedziec?

Opublikowano

Co to znaczy

3 godziny temu, wrc napisał:

Auto szwagra. Jest po chipie - założona ostatnio mocniejsza turbina (logi zrobione z odpiętym zaworkiem N75) - pompuje w tej konfiguracji ok 0,55bara wg manometru.

Założony został też inny kolektor wydechowy (typu "baran" :) ).

Problemem jest czasami lekkie szarpniecie po odjęciu/ dodaniu gazu oraz moc wydaje się mniejsza niż poprzednio.

W załączniku przesyłam logi bardzo proszę o komentarz.

Pozdrawiam

 

Dynamiczny:
Grupy 003, 025: http://vaglogi.pl/log-003_025_c12657O.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 002, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-002_007_008_78Q9nR.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 002, 013: http://vaglogi.pl/log-002_013_5np9v.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 003, 007, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_007_4UZiwa7.html (1,8T_AEB_CHIP)

Statyczny:
Grupy 002, 007: http://vaglogi.pl/log-002_007_R87ra.html (1,8T_AEB_CHIP)
Grupy 003, 008: http://vaglogi.pl/log-003_008_476uiAs.html (1,8T_AEB_CHIP)

Co to znaczy moc wydaje się mniejsze niz poprzednio? z odpietym n75 czy z podpietym? bo nie wiadomo o co chodzi, z podpietym zaworkiem co się dzieje? Z tych logów nic za bardzo nie wynika oprócz tego że zlany jest paliwem.

Opublikowano
  • Autor

Przepraszam moze źle się wyraziłem. Chodzi o to, że przed zmiana turbo ze standardowego k03 (gdzie zmieliło łopatki) odczuciowo moc była większa niż obecnie czyli po zmianie turbo na hybryde (wg. gościa który robił turbo n75 musi być obecnie odłączony, bo z odłączonym powinna pompować jak w serii - i tak rzeczywiście jest). 

Co do paliwa to właśnie od pewnych obrotów ciagle sonda jest bogata i to mnie zastanawia. 

 

Jeszcze obstawiam jeszcze jedna rzecz, poprzednio (przed zmianami) turbo pompowalo gdzies do 0.85 bara i moze tego powietrza brakuje i temu go przylewa....

 

Opublikowano

Nie wiem co miał na myśli z tym odlaczonym n75? Znaczy ma jeździć cały czas z odlaczonym n75?, herezje jakies, jak będzie odłączone to nie będzie to ładować dobrze, będzie ładować tyle na ile ustawiona jest sztanga, czyli pewnie to 0.55 co piszesz.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie miał jeździć z odłączonym zaworkiem do czasu zrobienia nowych map pod nowa konfiguracje.

Bo w planach jest jeszcze większy FMIC.

Pewnie bał się, żeby mieszanka nie była za uboga, a przez to EGT za wysokie - co mogłoby spowodować wypalenie zaworów czy uszkodzenie suszarki.

 

 

 

Opublikowano

No to nie ma problemu, podłączy n75, zrobi od nowa program i będzie jeździł lepiej, nic dziwnego że teraz jeździ słabiej bo turbo nie ładuje tyle co powinno.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.