Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Poziom oleju na bagnecie


OLIVER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie Jaki poziom utrzymujecie oleju na bagnecie  tego typu Czy  zaznaczona linia czerwona na bagnecie to jest max ? 

1 — kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te bagnety są do 4 liter. Nic na nich nie widać ? czy są jakieś inne na których lepiej widać stan? Lub jakiś sposób żeby ten przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Marcin Kaszyński napisał:

Hej Kolego, 

U mnie w 2.0 BRD 170km to jest połowa stanu. 

Dzięki     

  Może ktoś to potwierdzi ?

A może ma ktoś instrukcję obsługi  i zaglądnie jak tam pisze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bagnet jest raczej zepsuty :decayed:

Część zaznaczona przeze mnie na niebiesko powinna raczej być w miejscu zaznaczonym na zielono .....:whistling:

Spróbuj czy się ona nie przesuwa po bagnecie ...

1858577523_1kopia.thumb.jpg.20230296e772c36de93b1023ec81007d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, piotrsob1 napisał:

Ten bagnet jest raczej zepsuty :decayed:

Część zaznaczona przeze mnie na niebiesko powinna raczej być w miejscu zaznaczonym na zielono .....:whistling:

Spróbuj czy się ona nie przesuwa po bagnecie ...

1858577523_1kopia.thumb.jpg.20230296e772c36de93b1023ec81007d.jpg

Jednak chyba nie jest zepsuty żadna część : ani dolna ,ani górna nic się nie przesunie (próbowałem  )

Natomiast na bagnecie mam oznaczenia takie jak po nizej  na foto i moim zdanie powinno być max oleju do wysokości zaznaczone na czerwono .. A ja miałem do wysokości zaznaczone na czarno..

Dlatego założyłem ten temat by się upewnić ile ma być oleju MAX i by nie jeździć z za dużym stanem oleju . I co Wy na to ?

 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OLIVER napisał:

Jednak chyba nie jest zepsuty żadna część : ani dolna ,ani górna nic się nie przesunie (próbowałem  )

Natomiast na bagnecie mam oznaczenia takie jak po nizej  na foto i moim zdanie powinno być max oleju do wysokości zaznaczone na czerwono .. A ja miałem do wysokości zaznaczone na czarno..

Dlatego założyłem ten temat by się upewnić ile ma być oleju MAX i by nie jeździć z za dużym stanem oleju . I co Wy na to ?

 

1.jpg

Może i głupie pytanie ale  - nie masz na bagnecie napisane gdzie jest max? U mnie w brd jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dszymek napisał:

Może i głupie pytanie ale  - nie masz na bagnecie napisane gdzie jest max? U mnie w brd jest

No właśnie mam tak oznaczony bagnet jak wyżej na foto (oznaczenie czerwone ) 

a miałem stan oleju aż po oznaczenie czarne (tyle miał ) olej wymieniał jakiś mechanik poprzedniego właściciela  Dlatego pytam tu bo koledzy na forum  też mają B7 2,0 z takimi bagnetami i chciałbym się upewnić czy mam rację i było dużo za dużo oleju (0,75l )czy też jestem w błędzie i był dobry stan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, OLIVER napisał:

Jednak chyba nie jest zepsuty żadna część : ani dolna ,ani górna nic się nie przesunie (próbowałem  )

Natomiast na bagnecie mam oznaczenia takie jak po nizej  na foto i moim zdanie powinno być max oleju do wysokości zaznaczone na czerwono .. A ja miałem do wysokości zaznaczone na czarno..

Dlatego założyłem ten temat by się upewnić ile ma być oleju MAX i by nie jeździć z za dużym stanem oleju . I co Wy na to ?

 

1.jpg

W życiu nie widziałem tak wyskalowanego bagnetu :naughty:

Na tych plastikowych zgrubieniach powinien być zaznaczony Max jak i Min , weź szkiełko powiększające może się dopatrzysz oznaczeń :decayed:

Co to za silnik ?

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotrsob1 napisał:

W życiu nie widziałem tak wyskalowanego bagnetu :naughty:

Na tych plastikowych zgrubieniach powinien być zaznaczony Max jak i Min , weź szkiełko powiększające może się dopatrzysz oznaczeń :decayed:

Co to za silnik ?

Bagnet posiada oznaczenia  max- min   takie jak na foto u góry...zaznaczone na czerwono Natomiast oznaczenie czarne z napisem  "tyle miał " to stan oleju jaki miał   . I tu cały problem leży Czy miał stan Ok   Czy był za duzy ..Ja twierdzę ze za duzy  Tylko chciałem się upewnić u innych posiadaczy 2,0 tdi  z takim bagnetem . A silnik to BRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, OLIVER napisał:

Bagnet posiada oznaczenia  max- min   takie jak na foto u góry...zaznaczone na czerwono Natomiast oznaczenie czarne z napisem  "tyle miał " to stan oleju jaki miał   . I tu cały problem leży Czy miał stan Ok   Czy był za duzy ..Ja twierdzę ze za duzy  Tylko chciałem się upewnić u innych posiadaczy 2,0 tdi  z takim bagnetem . A silnik to BRE

Mam identyczny bagnet w swojej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dor_v8 napisał:

Mam identyczny bagnet w swojej

 

1 minutę temu, dor_v8 napisał:

Mam identyczny bagnet w swojej

No to napisz jaki stan oleju  utrzymujesz i Czy mam racje miałem za duzo oleju? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstawię ci fotkę

Edytowane przez dor_v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie identyczny , u mnie są oznaczenia.

A62CB27E-1A2B-4D05-831D-478D87156167.jpeg

Edytowane przez dor_v8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dor_v8 napisał:

Jednak nie identyczny , u mnie są oznaczenia.

A62CB27E-1A2B-4D05-831D-478D87156167.jpeg

No Twój bagnet jest " normalny " i na pewno się różni od bagnetu założyciela tematu.... :naughty::)

Dokładnie widać to o czym pisałem wcześniej ....

Edytowane przez piotrsob1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dor_v8 napisał:

Jednak nie identyczny , u mnie są oznaczenia.

A62CB27E-1A2B-4D05-831D-478D87156167.jpeg

 

2 godziny temu, dor_v8 napisał:

Jednak nie identyczny , u mnie są oznaczenia.

A62CB27E-1A2B-4D05-831D-478D87156167.jpeg

Dzięki    dor_v8   za foto i Dzięki     piotrsob1        Miałeś racje Po zobaczeniu foto wziąłem i przesunąłem na chama ten kawałek plastiku  ( MAX )do tej kulki i teraz wygląda tak jak u dor_v8     

dzięki Panowie do zamknięcia   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, OLIVER napisał:

 

Dzięki    dor_v8   za foto i Dzięki     piotrsob1        Miałeś racje Po zobaczeniu foto wziąłem i przesunąłem na chama ten kawałek plastiku  ( MAX )do tej kulki i teraz wygląda tak jak u dor_v8     

dzięki Panowie do zamknięcia   

:tongue4:,:D,:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...