Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z obniżaniem się lusterek podczas cofania w A4 B9

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam proble z obniżanie się lusterek podczas cofania cały czs było dobrze a od wczoraj gdy wrzucę wsteczny to z lewym lusterkiem nic się niedzieje a prawe idzie do góry gdzie szukać przyczyny?

Opublikowano

Po wbiciu wstecznego to chyba lustro idzie w dół tak żeby ułatwić zycie przy parkowaniu.

Ustaw przełącznik od lusterek w pozycje 0 i powinno byc ok czyli bez opuszczania lustra po wbiciu wstecznego.

Opublikowano
Godzinę temu, Toma21 napisał:

Witam mam proble z obniżanie się lusterek podczas cofania cały czs było dobrze a od wczoraj gdy wrzucę wsteczny to z lewym lusterkiem nic się niedzieje a prawe idzie do góry gdzie szukać przyczyny?

Wcześniej lewe lustro przy włączeniu wstecznego też jechało w dół ? prawe owszem tak  ale lewe.

Opublikowano
  • Autor

Niewiem teraz dokładnie mam to auto od kilku dni ale wydaje mi sie że tez lewe jechało w dół 

Opublikowano

W ori.lustro tylko prawe leci w dół,może masz moduły od kolegi z forum założone i lecą obydwa ale też mi się nie wydaje żeby lewe leciało w dół.

Opublikowano
  • Autor

Może macie racje z tym lewym lusterkiem ale nie o niego chodzi chciałem się dowiedziec czemu prawe zamiast w dół lecieć leci do góry?

Edytowane przez Toma21

Opublikowano

Ok.na włączniku od regulacji luster dajesz na,,0,, i lustro masz mieć ustawione żeby dobrze widzieć tył i jak tego nie masz to sobie ustaw.Jak to masz ustawione to teraz na przełączniku dajesz na prawe lustro,wbijasz wsteczny i lustro powinno jechać w dół i tylko prawe.

Jak będzie inaczej to jest coś nie tak i najlepiej opisz to dokładnie ten problem.

Opublikowano
  • Autor

Na 0 jak mam to sie nic niedzieje tak powinno być a jak dam na prawe to zamiast jechać w dół to jedzie do góry wczesniej bylo ok jechało w dół ale od 2 dnie jedzie do góry

  • 4 lata później...
Opublikowano

Witam wszystkich w b8 zakodowałem tą opcję i lusterko działało prawidłowo opadało przy biegu wstecznym . Teraz w b9 po zakodowaniu nic się nie dzieje i tutaj moje pytanie wystarczy jak zmienię moduł tylko w prawych drzwiach czy muszę w lewych też? 

  • 1 rok później...
Opublikowano
W dniu 21.04.2023 o 19:42, oli45 napisał(a):

Witam wszystkich w b8 zakodowałem tą opcję i lusterko działało prawidłowo opadało przy biegu wstecznym . Teraz w b9 po zakodowaniu nic się nie dzieje i tutaj moje pytanie wystarczy jak zmienię moduł tylko w prawych drzwiach czy muszę w lewych też? 

A jak to się koduje, bo u mnie działa ale nie jestem zadowolony z obniżenia. Lusterko idze na szerszy widok a w dół tylko trochę, a ja bym wolał żeby szło w dół tak żeby krawężnik było widać;)

Opublikowano

To sobie ustaw gałką do sterowania lusterek tak, jak Ci odpowiada. Nic nie musisz kodować skoro Ci się opuszcza.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu:whistling:

Opublikowano
46 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To sobie ustaw gałką do sterowania lusterek tak, jak Ci odpowiada. Nic nie musisz kodować skoro Ci się opuszcza.

Zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu:whistling:

...żebym to ja miał czas na czytanie książek  przy dwójce maluchów ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.