Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 3.0 V6T AVanT By Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko. Stałem się szczęsliwym posiadaczem pięknej B7 z sercem V6 TDI również od fana z forum. Narazie prezentuje się jak na fotkach poniżej ale jest sporo planów. Poniżej trochę danych:

Silnik: V6 TDI 

Rock: 2005

Buda: Avant

Moc : 252 PS/570nm

Skrzynia : automat Tiptronic

Wersja : BKN

Oryginalny s line +fotele recaro. 

Mody które otrzymała od poprzedniego fanatyka to mi.: 

-Kierownica s line b8 z łopatkami

-Radio rns-e + wejscie AUX w podłokietniki

-Tuba bose z audi q5

-dekory oklejone w carbon

-blendy lusterek z a6 c6

-emblemat quattro na grillu

-lusterka ori s4 satyna

-dokładka cupra 

-koncowki wydechu ulter 100

-oświetlenie wnetrza Led Tomnik

- ręczny obszyty skórą

- klapa tylna otwierana automatycznie

-zawieszenie s line + sprężyny-45 mm 

-felgi 19" rs4 19 225/35

-dystanse 

- zaciski s4 yellow 

-halogeny oklejone na żółto

-blenda s4

 Jak się przypomni reszta to dodam ?

 

 

 

 

Screenshot_20180619-171346.png

Screenshot_20180619-171404.png

Screenshot_20180619-171352.png

Screenshot_20180619-171409.png

20180707_175231.jpg

Screenshot_20180803-165421-1.png

20181014_105601.jpg

received_367001370530276.jpeg

Edytowane przez tomek1715

Opublikowano
  • Autor

Na dniach wlecialo malowanie środka lamp na czarno. Tak to się prezentuje. Malowanie by Krystian Kawa Design?

received_289198618377360.jpeg

Opublikowano

Super kabinka:thumbup1:

Gratulacje zakupu i powodzenia w kontynuacji modów:oklasky:

O ile się nie myle to samochód od kolegi @muunv??????

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
Godzinę temu, Adam87 napisał:

Super kabinka:thumbup1:

Gratulacje zakupu i powodzenia w kontynuacji modów:oklasky:

O ile się nie myle to samochód od kolegi @muunv??????

Dokładnie ;) 

Opublikowano

Witaj,

Piękne autko.

Szkoda, że przy okazji malowania listwy lamp nie wywaliłeś pomarańczowych plastików.

Chyba, że przewidujesz jakieś pomarańczowe akcenty na zewnątrz ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Super kabinka:thumbup1:

Gratulacje zakupu i powodzenia w kontynuacji modów:oklasky:

O ile się nie myle to samochód od kolegi @muunv??????

Tak dokładnie 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, black4 napisał:

Witaj,

Piękne autko.

Szkoda, że przy okazji malowania listwy lamp nie wywaliłeś pomarańczowych plastików.

Chyba, że przewidujesz jakieś pomarańczowe akcenty na zewnątrz ;D

Pozdrawiam

W sumie to widzą mi się pomarańczowe ?

Opublikowano
  • Autor

Fotki z pierwszego śniegu jeszcze na letnich. Kocham te lampy ????

received_344062573090557.jpeg

received_2441371072805516.jpeg

Opublikowano

NIech sluzy :) W DRL wrzuc jakies mocniejsze zarowki moze? :mysli:

Opublikowano

Dobrze, że została w klubie :drunk:

Opublikowano

Mnie rowniez to bardzo cieszy :)  Miejmy nadzieje, ze w odpowiedzialne rece wpadlo auto ?

Opublikowano

Furka znana i i dobrze już pomodzona, niech dalej służy dzielnie :thumbup1:

Opublikowano

No to teraz czekam na zdjecie moich obu B7 :D Obie moje teraz juz pod jednym dachem :)

Edytowane przez muunv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Co 2 B7 to nie jedna ???

20181224_125537.jpg

Opublikowano
20 minut temu, tomek1715 napisał:

Co 2 B7 to nie jedna ???

20181224_125537.jpg

Hmmm.. to czyli kupiłeś obydwie B7 od Karola????

Opublikowano
  • Autor

Jedna ja druga brat :)

Opublikowano

To gratulacje dla brata. Wiadomo z jakich rąk są autka to można brać:decayed:

Opublikowano

?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.