Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co powiecie na te springi - zna ktoś firmę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

osobiscie nic nie slyszalem o tej firmie ale za taka kase to masz sprawdzone springi weitec

Opublikowano

chyba za ta kase bym odpuscil,ja osobiscie nie znam, do koni kupilem vogtlanda z dozywotnia gwarancja za podobna kase

Opublikowano
  • Autor

problem w tym że nie mogę znaleźć z innych firm obniżenia -30/-20 lub -30/-30 do mojego sedana

Opublikowano

Coś w stylu made in China - odpuść sobie - kup markowe jak koledzy piszą

Opublikowano

problem w tym że nie mogę znaleźć z innych firm obniżenia -30/-20 lub -30/-30 do mojego sedana

:> niemozliwe????????? :shocked:,wlasnie dlatego ja mam -35 :kwasny:

Opublikowano

fakt kolega ma troszke inne auto,do q glownie sie trafiaja -35,-40

Opublikowano
  • Autor

problem w tym że nie mogę znaleźć z innych firm obniżenia -30/-20 lub -30/-30 do mojego sedana

kiepsko szukales

http://www.weitec.pl/pokaz_produkt.php?idprod=119

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=82240

te "wajteki" są niezłe ale cena też nie mała, chociaż od tej chińszczyzny co mówicie tylko 100 droższe, muszę się nad tym zastanowić

Opublikowano

ludzie maja weiteci i chwala sobie (sam sie przymierzam, ale najpierw felunek). a jezeli trzeba doplacic 100zl do znanej sprawdzonej marki to mysle ze to dobra inwestycja.. zeby mi nikt nie zarzucil zbytniego oddania marce weitec - poprostu mysle ze za ta cene to dobry wybor bo do h&r czy koni trzeba jeszcze troche doplacic[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 12:42_________________________________________________

tylko 100 droższe

byly tansze ale euro podskoczylo :confused4:

Opublikowano
  • Autor

czy te "wejteki" podejdą z ori amorkami czy trzeba je zmieniać ??

Opublikowano

firma weitec jest dobra firma i ceniona u zachodnich sąsiadów.

komplet weitec ultra gt kosztuje jakies 2000zł(cena z przed dwóch miesiecy)

sprezyny weiteca uchodza za duzy kompromis miedzy komfortem a twardoscia, wiec jak ktos nie lubi taczki to polecam

czy te "wejteki" podejdą z ori amorkami czy trzeba je zmieniać ??

ja mam inne zdanie na temat stosowania obnizonej sprezyny do zwykłego amorka

to wogóle nie pasuje i zakłoca charakterystyke pracy amortyzatora

lepszy wybór to amortyzator utwardzony (moze byc seryjny ale utwardzony) albo o mniejszym skoku

wybór nalezy oczywiscie do ciebie

Opublikowano

mila cena, z tego co wiem to lowteci sa chyba twardsze od weitecow ale moglo mi sie pomieszac

Opublikowano

Napewno Lowtec to lepszy wybór niż te z pierwszego linku. Dobry zakup mcm00 :good:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy co będzie jak założę :)

Opublikowano

Do 1,6 nie ma sprężyn ?

Opublikowano

Do 1,6 nie ma sprężyn ?

Są. Ja miesiąc temu kupiłem sprężyny weitec -40/-30 i jeździ sie nawet dobrze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

1bfde61149cba55cm.jpg

dziś doleciały :good:

we wtorek wymiana,

w środę wrażenia :)

Opublikowano

wiec czekamy na relacje,zakladasz to na ori amorki -20mm 1BE,1BV czy na zwykle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.