Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Nie działa centralny


robtomi

Rekomendowane odpowiedzi

01367 Wyłączenie przez pompę zamka centralnego

czy ktoś może wie jak to naprawić . mam taki właśnie błąd i nie mam pojecia od czego zacząć

za wszystką pomoc z gory dziekuje[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 14:00_________________________________________________Chcialem jeszcze dodac ze jak wcisne przycisk w pilocie to slychac jak pompa brzeczy okolo 30 sekund. Po tym czasie cichnie a drzwi sie nie oteieraja ani nie zamykaja?![br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

czy może ktoś wie jak sprawdzić czy pompa jest dobra[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:26_________________________________________________niewiem jak sie za to zabrać ,nigdy nie robilem centralnego.

Jeśli sam przestał działac to podejrzewam że raczej cos z pompą ale problem w tym ze jak wcisne pilota to słychać jakby się pompa siłowała ,wiec już niewiem jeżeli ktos wie jak to sprawdzi to prosze o pomoc :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam jeszcze że żadne dzwi sie nie otwierają i bagażnik też no i nawet jak prubuje z kluczyka to otwieram tylko jedne :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:dzwi[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:34_________________________________________________sprawdzalem wydaje sie ok . a myslisz ze sam mógł pęknąć albo spaść????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na padnięty w pompie wirnik, częsta bolączka pompek w B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkręć pompkę i sprawdź, jak będzie padnięty musisz szukać spalonej pompki z dobrym wirnikiem i podmienić sam wirnik, powinno być ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiam na padnięty w pompie wirnik, częsta bolączka pompek w B5

może tak być :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzieki to zabieram sie za to tak szybko jak to bedzie możliwe mysle ze macie racje bo weżyk by raczej sam nie pękł[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:43_________________________________________________dam znać jak postepy w sobotę jeszcze raz dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcaf57e7bb0cdcf2med.jpg

odkręć tę czarną pokrywkę z 3 śrubami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnie pytanko czy może bedzie pasowal ten wirnik z jakiegoś innego modelu audi albo 1999 ,2000 lub z starszej o rok albo dwa trzy lata A4

bo do takich czesci mam dostep a niema mojego modelu. dodam jeszcze że już raz dwa razy mielem problem z dobraniem cześci.[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 20:49_________________________________________________o dzieki za fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj pompki podobnej do twojej, prawdopodobnie ma 2 wyjścia na wężyki (grubszy i cieńszy) z takiej wirnik powinien pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, też mam ten problem i doszedłem do wniosku ,że spaleniu uległ silniczek centralnego zamka.

no nie ten sam bo koledze pompka brzęczy więc chodzi, a prawdopodobnie padł wirnik, jakby się pompka spaliła to w ogóle by nie działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: :decayed: :decayed:

tak jak kolega wyżej napisal wszystko sie sprawdziło po rozkreceniu wirnika okazało się że był w strzępach wymieniłem wirnik i po problemie dzieki za pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

jako kolejna ofiara tej pompki mam inny problem. Przez kilka dni obserwowałem powolną jej śmierć tzn. po zamknięciu zamka brzęczała jeszcze kilka, kilkanaście sekund. Teraz już tylko "tyka" przy próbie otwierania drzwi a problem polega na tym, że mam trwale zamknięte tylne drzwi (kombi) i nie potrafię się do niej dostać. Czy jest jakaś metoda na otwarcie tych drzwi? Komora zamka jest ślepa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...