Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Nareszcie jest

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,po długich poszukiwaniach(internetowych)jedno zerknięcie na ogłoszenie,szybka decyzja,telefon,wyjazd i w końcu stałem się posiadaczem AUDI A4 2003r. 1.9tdi 130ps

jestem zadowolony jak nigdy :> (tym bardziej że przesiadłem się z 14-letniej mazdy),autko oprócz standartu posiada

-fotele skóra alkantara,podgrzewane

-chyba pakiet oświetlenie

-pełny fis(niestety niekolorowy)

-alu dekory

-skórzaną kiere

-bi-xenon

-atermiczne szyby+el.

-fele 16+łyse opony :kox:(już wymienione)

-parktronic przód i tył

więcej grzechów nie pamiętam lub nie rozpoznaje :evil:

audibezre.th.jpg

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9f28bb44b9a8e41b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9389ac9b45139ae6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/844cdd16712d595a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68fe261fc726c3a8.html

pozdrawiam

co do zmian to alu na lato,ale chyba zostane przy 16 i korci mnie kolorowy fis ale to trochę póżniej

Opublikowano

Ładna jakie plany ? i za***iste przejście :cool1:

Opublikowano

podstawa to bixenon bo to praktycznie nie do wyrezania...(oczywiście nie mówię tylko o samych reflektorach) kolor piękny... pozostało sprawdzić historię w ASO

Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem po części w ASO w Austrii(nie dostałem wydruku ale potwierdzili wpisy) przed kupnem ori 102tys.,a w Polsce już po kupnie zarządali 200pln :thumbdown:

Opublikowano

od zawsze mi sie ten kolor podobal :kox: :kox:

srodek wypas taki jak lubie :good: :good:

bixenon robi robote jak sie jeszce nie przekonales to szybko sie przekonasz

szkoda ze nei multi kiera - bardzo przydatny gadzet i brak rns-e ale tu masz tematy to rezania :gwizdanie:

ogolnie :good: zycze bezproblemowej eksploatacji

Opublikowano

Ładna niunia, po za tym pisze się oprócz a nie oprucz :)

Opublikowano

fajny kolor :) gratulacje :wink4:

Opublikowano

sprawdziłem po części w ASO w Austrii(nie dostałem wydruku ale potwierdzili wpisy) przed kupnem ori 102tys.,a w Polsce już po kupnie zarządali 200pln :thumbdown:

wiem wiem... ASO to ASO... ale każdy ma gdzieś kumpli... tym bardziej że nie dali na papierze więc sprawdź to w Polsce... koszt u pracowników ASO to 50zł - tylko nie wiem kto teraz to robi - trzeba szukać

Opublikowano
:good:
Opublikowano
  • Autor

sprawdziłem po części w ASO w Austrii(nie dostałem wydruku ale potwierdzili wpisy) przed kupnem ori 102tys.,a w Polsce już po kupnie zarządali 200pln :thumbdown:

wiem wiem... ASO to ASO... ale każdy ma gdzieś kumpli... tym bardziej że nie dali na papierze więc sprawdź to w Polsce... koszt u pracowników ASO to 50zł - tylko nie wiem kto teraz to robi - trzeba szukać

wszystko fajnie tylko że auto kupiłem w niemczech,a że wcześniej miałem skan książki i vin to sprawdziłem,akurat byłem w austrii :tongue4:

Opublikowano

a to OK :good:

Opublikowano

Ładne autko :good:

Opublikowano

Bardzo ładne autko. Gratuluje udanego zakupu :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Hej właśnie mam zamiar zaopatrzyć się w felgi na lato,mam na oku te

felga.th.jpg

Średnica 16"

Szerokość 7.5"

Rozstaw szpilek 5x112

Osadzenie (ET) 42 opony już kupiłem 205/55/16 będą pasowały do tych felg?,głównie chodzi mi o ET :mysli:

Opublikowano

16 to :kox:'u nie bedzie :)

Opublikowano
  • Autor

mazde miałem obniżoną i opony z niskim profilem :wallbash: tak mi głowa latała

Opublikowano

miły kolorek... ładniusia...

Opublikowano

Furka fajna :good:

Szkoda tylko, że kupiłeś już oponki pod fele 16", trzeba było brać pod 17"

Opublikowano
  • Autor

wiem,wiem auto fajniej wyglada na 17,ale mi zależy na komforcie,a przy okazji co sadzicie o tych felgach

http://moto.allegro.pl/item574614207_nowe_felgi_16_5x112_audi_a3_a4_a6_a8.html

miał je może ktoś? jak z jakością :mysli: bo orginały to raczej nie są :gwizdanie:

Opublikowano

Ten wzór to 18'' a z 16'' poszukaj może innego wzoru ORI najlepiej. Każdy kto sie zna będzie wiedział, że jeździsz na replikach i to pomniejszonych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.