Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Komputer pokładowy


disp18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem mianowicie chciałbym aby komputer pokazywał aktualne spalanie a pokazuje ile przejadę na baku. Dodam ze w manetkach nie mam przełącznika, mam nad kierownicą sześć przycisków po lewej 3 ale one są od daty i godziny, po lewej również 3 do kasowania km jakieś ustawienia i check. Wydaje mi się że posiadam w swoim aucie podstawową wersję komputera. Czy trzeba kupić np tak interfejs https://allegro.pl/interfejs-vag-usb-kkl-obd2-obd1-piny-promocja-i5862998522.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_mtrzcj_pla_akcesoria_narzedzia_i_sprzet_warsztatowy&ev_adgr=Narzędzia+i+sprzęt+warsztatowy&gclid=Cj0KCQiAsJfhBRCaARIsAO68ZM5dzXO61hJehUMmzKO48w7Syu0KDKwmBEpetQ-QIy_GF5dcekOm8cUaAquUEALw_wcB&gclsrc=aw.ds  

i tam ustawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam ten sam pakiet i samo ustawienie tego w komputerze nic nie da. Taka przyjemność się wiąże z wymianą licznika i manetki do sterowania FISem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, licznika nie trzeba wymieniać. Kupujecie manetkę z przyciskiem do obsługi fisa, wymieniacie ją. Potem kodowanie licznika i wsio śmiga.

Dodam tylko że jakby się chciało poszperać na forum to jest foto story co i jak należy zrobić.

Lub tu wideo:

Lub tutaj:

https://klubaudi.pl/topic/801-odblokowanie-pełnego-fis/

Pięć minut mi zajęło poszukanie, także czasem warto użyć wyszukiwarki.

Edytowane przez maciejhildek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, maciejhildek1982 napisał:

Witam Panowie, licznika nie trzeba wymieniać. Kupujecie manetkę z przyciskiem do obsługi fisa, wymieniacie ją. Potem kodowanie licznika i wsio śmiga.

 

ok, dzięki 

 

Edytowane przez disp18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...