Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Swiatlo led pozycji


cocacola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem wczoraj zamontowalem zarowki H7 led i wszystko jest ok fajnie swieca tylko mam problem gdyz pojaqily sie zaklocenia w radiu. Nie wiem czym jest spowodowany ten problem. Druga sprawa to zaczela mi migac zarowka  pozycji z prawej strony rowniez ledowa.

 

Na komputerze wyskakuje mi blad abbendlicht links/rechts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków z tymi ledami trzeba się liczyć z zakłóceniami radia i nic na to nie poradzisz taki urok a to że to na chwilę obecną nie homologowane źródło światła to inna bajka może kiedyś to się zmieni żeby radio nie miało zakłóceń powrót do normalnej homologowanej żarówki H7 dobrego producenta. A czemu nie zwykła żarówka H7 Osram lub Philips one naprawdę ładnie świecą i spokojnie wszystko widać i legalnie. Ja u siebie mam Osram Night breaker laser 150 plus i bardzo sobie chwale. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2018 o 23:55, Legion44 napisał:

W większości przypadków z tymi ledami trzeba się liczyć z zakłóceniami radia i nic na to nie poradzisz taki urok a to że to na chwilę obecną nie homologowane źródło światła to inna bajka może kiedyś to się zmieni żeby radio nie miało zakłóceń powrót do normalnej homologowanej żarówki H7 dobrego producenta. A czemu nie zwykła żarówka H7 Osram lub Philips one naprawdę ładnie świecą i spokojnie wszystko widać i legalnie. Ja u siebie mam Osram Night breaker laser 150 plus i bardzo sobie chwale. 

W większości przypadków wcale nie trzeba liczyć się z zakłóceniami. Wystarczy zakupić troszeczkę lepszy zestaw za konkretniejszą kaskę +/- 200pln i problemu nie będzie.
Tak samo wygląda to w przypadku xenonów HID. Przetwornica z trochę wyższej półki i nie za zakłóceń. Osramy kosztują sporo i będziesz sobie je chwalił przez pierwszy rok. Jak Ci się spali to przestaniesz. Niestety wszystkie bardziej wysilone żarówki emitujące więcej światła są narażone na znaczne skrócenie ich żywotności.

Mryganie twojego postoju to raczej czysty zbieg okoliczności :) jeżdżę na ledach w postojach już jakiś czas i te najtańsze szybko padają. 

 

Jak chcecie mieć całkiem spoko fajne swiatło na zwykłej żarówce, to odbłyśniki do regeneracji, soczewki do wyjęcia i wyczyszczenia i będzie dobrze i legalnie :) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Osramy mi się spalą to znowu je kupię bo bardzo się do nich przekonałem wiadomo każda wysilona żarówka krócej świeci ale w nocy naprawdę robi robotę. Tak jak mówisz odblysnik soczewki do regeneracji i z połączeniem z dobrą żarówka bardzo dobrze oświetli nam drogę 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do postojowek to faktycznie zbieg okokicznosci dzisiaj zauwazylem ze diody mrugaja z jednej strony wiec trzeba wymienic.   A jakie zarowki polecacie chodzi mi zeby emitowaly biale swiatlo tak jak ledy...   A jezeli chkdzi o ledy to jakie dokladnie polecacie?   Pozdrawiam i szczesliwego Nowego Roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest bledne kolo.

Dasz zarowke co daje wiecej swiatla a z tym idzie cudne wypalenie chromu.

Co do postoi to jaka jest zarowka w b6??

Pamietam ze w szaraku mialem ciagle disko a zakupilem lepsze ledy bodajrze do 18v i jest spokoj juz z pol roku..

Dobrego w 2019:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsio zalezy jak to wyglada do calosci..

Pozniej podesle Ci link do zarowek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykła żarówka, nawet mocniejszy osram raczej nie wypali odrazu odblysnika. Przy xenonie dużo szybciej zuzyje się odblysnik aczkolwiek weźcie pod uwagę że auta maja min. po 17 lat  i w większości nikt nigdy do tego nie zaglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, cocacola napisał:

Zalezy mi zeby byla barwa zimna tak jak Ledowa. 

 

Żadna żarówka halogenowa H7 nie da Ci takiej samej barwy świetlnej jak Led a jeśli już się upierasz pozostaje tylko nie legalny montaż H7 w technologi Led. W załączniku Osram Night breaker laser 150 plus ja jestem bardzo zadowolony zaznaczam że to światła mijania efekt mnie satysfakcjonuje bo dla porównania z ledami H7 które testowałem są lepsze dużo jeżdżę nocą a Led o barwie 6500 kelvina bardzo słabo wypadał na mokrej nawierzchni a co jeszcze w padający deszcz i napewno nie założę  nigdy takich pseudo żarówek H7 . 

DSC_0165.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na osiedlu u nas jezdzi stary pasek b5 i wsadzone ma jakies h7 ktore swieca bardzo jasno.

Daja jasne swiatlo jak zarowka ledowa.Ogolnie wystaje zwykly balon.

Nom chyba ze jest to jakis hid ale nie mam mozliwosci by zajrzec mu pod maske..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już nie dam rady zrobić fotki z przodu jak to wygląda ale w dniu jutrzejszym postaram się o to.  Co do Osram cool blue Hyper tylko że one nie mają homologacji.  Wszystkie żarówki halogenowe z niebieska bańka dadzą białe światło ale w nocy efekt mizerny bo ten filtr zabiera nam wtedy strumień światła więc mamy mniej go na drodze coś za coś.  Ja wybrałem laser 150 plus i wszystkim go polecam co z tego że może się spalą szybciej jak zwykła ale i tak znowu pojadę do sklepu po następny komplet  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem a powiedzcie mi bo mam aktualnie ledy i wyrzuca mi blad w ko.puterze czy po zalozeniu filtra jasnosc zarowki moze sie zmienic bo wyczytalem ze moze sie zwiekszyc jasnosc swiatla. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jasność się nie poprawi bo z jakiej racji niby takie jest moje zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wesz82 napisał:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6694781206

Oto postoje jakie moge polecić.

Pokażesz jak te postoje u ciebie świeca? Zarzuć jaką fotkę :)

Gwerty robi mi drugi komplet lamp bixenonowych i chciałem wsadzić coś fajnego :)

Edytowane przez Ralen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...