Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.8 T BFB 163km

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam z góry zaznacze, że jestem nowy na tym forum i przepraszam jeśli umieściłem posta w złym dziale. Więc sprawa polega na tym że kupiłem zegar do wskazywania ciśnienia turbo i mój problem polega na tym, że nie moge znaleźć żadnego wężyka podciśnienia w który mógłbym się wpiąć trójnikiem oglądałem rózne filmiki ale to z innym kodem silnika niż moj i oni wpinali sie pod kolektorem ale u mnie nie moge znaleźć tego wężyka ani żadnego innego mój silnik 1.8 Turbo 163 km  kod silnika BFB bardzo prosze o pomoc ponieważ bardzo chciałbym to założyć 

https://allegro.pl/oferta/addco-cisnienie-doladowania-boost-52mm-7-kolorow-7732035885 -----------> oto zegar jaki kupiłem 

Opublikowano

A masz lpg ? Jeżeli tak to powinien iść wężyk do ssacego .

Opublikowano
  • Autor

nie mam lpg

Opublikowano

W takim razie pozostaje zrobić to samo co gazownicy - nawiercić kolektor i wkręcić kruciec.

Opublikowano
  • Autor

jest tylko taka opcja?

Opublikowano

Z tego co kojarzę to oryginalnie są 2 wężyki z kolektora fi6 ?

 

20181230_233103.jpg

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano

dwa dni temu montowałem wskaźnik doładowania turbo. Silnik bfb i pod kolektorem ssącym jest wężyk w który sie wpiąłem.

na Tym filmiku z yotube jest dokładnie pokazane który to wężyk .

Opublikowano
  • Autor

I jak kolego dostales sie do tego wezyka moze jakies zdjecie wskazowka ? Bo u mnie nie moge znalezc takiego wezyka Pozsrawiam

Opublikowano
36 minut temu, Damianneekkk napisał:

I jak kolego dostales sie do tego wezyka moze jakies zdjecie wskazowka ? Bo u mnie nie moge znalezc takiego wezyka Pozsrawiam

jutro ci fotkę zrobię. on wychodzi z boku kolektora ssącego.  z tego co pamiętam to tam gdzie kolega Kejsi Ci zaznaczył. idz za nim i będziesz widział gdzie idzie . tam przed końcem sie wepniesz..

Opublikowano
  • Autor

No to jak bys migl to bym Ci wdzięczny bardzo był bo akurat w tym to jestem zielony. Moze po zdjeciu znajde :D

Opublikowano
Teraz, Damianneekkk napisał:

No to jak bys migl to bym Ci wdzięczny bardzo był bo akurat w tym to jestem zielony. Moze po zdjeciu znajde :D

he he no postaram się ale najpierw srawdz tak jak Ci pisałem. idzie obok brązowej kostki . musisz go miedz nie ma innej opcji:)

odkręć sobie zbiorniczek wyrównawczy chłodziwa będziesz miał lepszy dostęp:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.