Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Woda


Zyklone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukałem forum, ale nie znalazłem nic podobnego. Otóż, zauważyłem parę dni temu na dywaniku pasażera z przodu niewielką ilość wody, początkowo myślałem, że to pozostałości śniegu z czyichś butów który się roztopił bo byłem w górach gdzie było trochę śniegu, ale zdziwił mnie fakt, że samochód stał 3 dni nieużywany, więc teoretycznie tej wody nie miało prawa tam być. Ok wysuszyłem to i postanowiłem obserwować. Dzisiaj znowu zauważyłem to samo, co więcej zauważyłem, że woda ta ścieka jakby gdzieś z góry, bo są zacieki na plastikowej osłonie progu, po chwilowym rekonesansie otworzyłem boczną osłonę bezpieczników po tej stronie i zauważyłem tam rdzawe ślady, a po włożeniu do środka palców jakby krople wody. Mam panorame, ale podsufitka wydaje się sucha, nie ma na niej śladów wody ani wilgoci. Zastanawiam się skąd ta woda może się tam brać. Odprowadzenia wody na podszybiu czyściłem nie tak dawno i raczej to wykluczam, bo miejsce przecieku też nie bardzo pasuje, jakieś pomysły co tam mogło zajść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...