Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wentylatory, brak instalacji lpg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, z góry przepraszam bo zapewne zły dział, ale nie wiem gdzie pisać więc pisze tutaj.

Przechodząc do tematu dwa dni temu audi A4 B6 2.0B+LPG zaczęło wariować a dokładniej auto stało dzień bez ruchu czy jakoś tak w każdym bądź razie auto zimne, a wentylatory zaczęły dmuchać na pełnych obrotach, przed chwilą dostałem informację, że wentylatory zmieniały swoje obroty, do tego nie działa instalacja LPG, pracuje aktualnie na samej benzynie.

O co może chodzić, ktoś pomoże co robić? Czy to przekaźniki znajdujące się w podszybiu?

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Opublikowano
3 godziny temu, Norbertos napisał:

Witam, z góry przepraszam bo zapewne zły dział, ale nie wiem gdzie pisać więc pisze tutaj.

Przechodząc do tematu dwa dni temu audi A4 B6 2.0B+LPG zaczęło wariować a dokładniej auto stało dzień bez ruchu czy jakoś tak w każdym bądź razie auto zimne, a wentylatory zaczęły dmuchać na pełnych obrotach, przed chwilą dostałem informację, że wentylatory zmieniały swoje obroty, do tego nie działa instalacja LPG, pracuje aktualnie na samej benzynie.

O co może chodzić, ktoś pomoże co robić? Czy to przekaźniki znajdujące się w podszybiu?

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Kolego sprawdzałeś czy masz płyn chłodniczy ? zobacz czy wtyczka od czujnika temperatury jest wpięta jeśli masz LPG To parownik podczas rozgrzania silnika powinien być gorący jak nie jest to termostat nie puszcza płynu na układ tylko krąży w samym silniku i dlatego mogą chodzić wentylatory żeby schłodzić silnik, jaką temperaturę pokazuje wskaźnik na liczniku ? 

 

Opublikowano

Podstawa to podpięcie auta pod vaga i sterownik lpg w celu odczytu błędów oraz parametrów pracy silnika i instalacji lpg.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

Co do instalacji to przewód masowy się od akumulatora wypiął.

Wentylator włącza się na zimnym silniku, czy to czujnik aby na pewno?

Podłączony był pod VAG'a ale błędów nie było, dzisiaj wieczorem możliwe, że podłączony będzie ponownie.

Dodam, że wentylatory wyłączają się po przekręceniu kluczyka na zapłon, temperatura wskazywana według licznika jest 0 

Edytowane przez Norbertos

Opublikowano

czujnik temperatury lub czujnik w termostacie uszkodzony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.