Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z Xenonami (ori)


damianxmikox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Posiadam w swojej A4 B5 Avant, 2001 xenony oryginalne, przynajmniej tak mi się wydaje - na desce nie mam pokrętła do regulacji, co prawda nie mam sprysków w zderzaku bo był zmieniany przez poprzedniego właściciela i teraz do sedna:

- światła świecą dobrze, mocnym światłem, ale nisko - jakieś 30m maksymalnie tak na oko., długie walą normalnie czyli lampy dobrze ustawione.
- przy włączaniu nie słychać, aby działały silniczki i nie widać żeby się poziomowały jak stanę przed ścianą.

Gdzie mogę szukać przyczyn ? Gdzie znajdę te wszystkie czujniki, żeby sprawdzić czy są rzeczywiście oryginalne ?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak drogowe świecą ok. To sprawdź osadzenie palników w projektorach. Spotkałem się już z różnymi kombinacjami przy władaniu palników d2s. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mijania zgrane z drogowymi  i były ustawiane to nic więcej jak świecą jednak słabo czyli wypalonye odblysniki projektorów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Silniczki w zwykłych lampach i xenonoe są takie same. Jeśli jesteś pewny ze powinieneś mieć samopoziom to do sprawdzenia pod autem czy  są czujniki  jeśli są  do podpięcia komp i sprawdzenie czy jest sterownik od samopoziomu czy się z nim połączy i czy są jakieś błędy w sterowniku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2019 o 11:42, damianxmikox napisał:

Witam wszystkich!

Posiadam w swojej A4 B5 Avant, 2001 xenony oryginalne, przynajmniej tak mi się wydaje - na desce nie mam pokrętła do regulacji, co prawda nie mam sprysków w zderzaku bo był zmieniany przez poprzedniego właściciela i teraz do sedna:

- światła świecą dobrze, mocnym światłem, ale nisko - jakieś 30m maksymalnie tak na oko., długie walą normalnie czyli lampy dobrze ustawione.
- przy włączaniu nie słychać, aby działały silniczki i nie widać żeby się poziomowały jak stanę przed ścianą.

Gdzie mogę szukać przyczyn ? Gdzie znajdę te wszystkie czujniki, żeby sprawdzić czy są rzeczywiście oryginalne ?

Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Sprawdzałeś błędy na komputerze? U mnie w B5 podczas awarii samopoziomowania wywalało błędy w diagnostyce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...