Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Carbon E7 i inne POLICYJNE z całego Świata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Carbon Motors Corporation to firma powstała do zrealizowania jednego celu: zbudowania pierwszego, w pełni integralnego z potrzebami policjantów wozu patrolowego.

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=1580

big_carbone7policecar.jpg

big_carbone7policecar_1.jpg

big_carbone7policecar_8.jpg

big_carbone7policecar_11.jpg

carbonE7detblog.jpg

Polska juz zamówiła kilka egzemplarzy...

Zdjęcia innych policyjnych fur z innych częsci Globu mile widziane.

Opublikowano

ciekawy projekt... serio Polacy zamówili? przecież oni na długopisy nie mają...

Opublikowano

Fajny :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ciekawy projekt... serio Polacy zamówili? przecież oni na długopisy nie mają...

Tak ale tylko do Szczecina :decayed:

Opublikowano

bigcarbone7policecar11.jpg

takie automaty chciałbym mieć u siebie na wyposażeniu :naughty:

często bym z nich korzystał,oj często :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

to teraz zagadka:

jak sie nazywa ten automat po lewej?

carbon-e7-police-car_9.jpg

Opublikowano

Przeca to M4A1 :)

Opublikowano

Kozak fura .300 hp Ładnie będzie ciągnąc :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Przeca to M4A1 :)

wydaje mi sie, ze to jednak Bushmaster XM15-E2S

Opublikowano

Przeca to M4A1 :)

wydaje mi sie, ze to jednak Bushmaster XM15-E2S

To mi podaj różnice, właśnie znalazłem zdjęcia obu i :polew:

Bushmaster

bushmaster.jpg

M4

179952b1.jpg[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 19:18_________________________________________________

Polska jednostka specjalna Grom wykorzystywała jako podstawową broń cywilne klony kbk M4 czyli karabinki Bushmaster XM15E2S M4A3 i KAC SR-16 Carbine
:)
Opublikowano

Ten na górze ma inny kolor :decayed:

Opublikowano
  • Autor
To mi podaj różnice, właśnie znalazłem zdjęcia obu

lufa Bushmastera jest dłuższa o 2 mm :polew:

Opublikowano

W każdym razie Bushmaster i KAC SR16 to cywilne klony M4, więc zapewne to któryś z nich znajduje się w radiowozie :)

Opublikowano
  • Autor

dajcie jakieś inne wypasne policyjne fury. mozna zrobic całą galerię np:

policjakonna29k23-07-05.jpg

Opublikowano

2006-Hummer-H2-by-GeigerCars.de-700hp-Police-Car-A-640.jpeg

[br]Dopisany: Marzec 01, 2009, 07:40:33 _________________________________________________Lamborghini_Police_Car_small.jpg

police-car.JPG

police-cars.jpg

Opublikowano
  • Autor

hahaha szeryf dobry. pewnie wali z półobrotu. :evil2:

a ten Brabus CLS w koncu gdzies jezdzi czy tylko pozuje do zdjeć?

Opublikowano
44493.jpg
Opublikowano
  • Autor

Lambo jeżdzi na bank. Japońcy tez sie nie patyczkuja:

Jappolice.jpg

patoka-.jpg[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 19:57_________________________________________________patoka02.jpg

patoka03.jpg[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:11_________________________________________________heheh, a ta pani musiała naubliżać:

audis8lapdfinalcopscopywb6.jpg

psaudir8lapdfinalwithcoev6.jpg[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:30_________________________________________________img_0001.jpg

Opublikowano

to Lambo jeździ w Policji Autostradowej w Italii :) widziałem jeszcze będąc tam M3 E46 na autostradzie[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 20:40_________________________________________________ciekawe wnętrze ma to Lambo ;)

lamborghini-gallardo-4_1600x0w.jpg

Opublikowano
  • Autor
ciekawe wnętrze ma to Lambo

taa i panel środkowy od Audi :decayed:

20071123rendortt9.jpg

20071123rendortt.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.