Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Udało też sie kupić trochę nowsze radio w normalnej cenie ;) Stare navigation plus wraz ze zmieniarką będzie na sprzedaż. 

IMG-20210609-WA0005.jpg

Opublikowano
  • Autor

Cały czas myślę j nad zmianą lamp ?‍♂️ Te już sie trochę znudziły ?‍♂️

20210507_101336.jpg

Opublikowano
  • Autor

A co tu czeka ? ??‍♂️?‍♂️ Chyba coś będzie sie działo ?

20210529_130448.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały dodatek pod kolor zacisków ?

received_999282737490337.jpeg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

20210711_074821.jpg20210711_082107.jpg

Opublikowano
  • Autor

Udało sie zrobic przednie fotele , sa tam jakies nie dociagniecia , ale ja jestem zadowolony. Fotele zrobione po rodzinie ?

20210710_125305.jpg

Opublikowano

Jaki koszt wyszedł Cię obszycia foteli ? Też się na to szykuję i chciałbym wiedzieć orientacyjnie jak to wychodzi. 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Kirpo napisał:

Jaki koszt wyszedł Cię obszycia foteli ? Też się na to szykuję i chciałbym wiedzieć orientacyjnie jak to wychodzi. 

Jesli chodzi o meterial to jest kwestia inwiadualna , w zaleznosci jaki wybierzesz material. Ale z tego co slyszalem komplet wychodzi 3-4 k . Mi robil wujek wszystko wiec inaczej mialem liczone ?‍♂️

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zmieniła się koncepcja na dekory , jednak poszły w hydro. Efekt w porównaniu do starych oklejonych naprawdę sztos ;)

20210815_105724.jpg

20210811_191057.jpg

20210811_191110.jpg

Opublikowano

Wnętrze wygląda Super :banan:

Pracuj dalej coraz lepiej to wygląda :) :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.08.2021 o 16:10, Moon_11 napisał:

Wnętrze wygląda Super :banan:

Pracuj dalej coraz lepiej to wygląda :) :thumbup1:

Dzieki za mile słowo . Wkoncu ktos cos tam pochwali . A nie czepia sie o 1mm na fotelach ?

20210815_105643.jpg

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

A tu mały modzik na pelen lift. Licznik z cyfrowym zegarkiem z pelna funkcjonalnoscia. 

20220420_153435.jpg

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze troche ramki do przerobienia , bo słaba jakość nałożonej hydrografiki... i chyba pojdziemy w czarny mat.. W nocy zegary robia mega robote , ale nie ma jak tego uchwycic na zdjeciu ? Probowalem kilka razy uchwycic i wychodzi calkiem inaczej niz na zywo ?‍♂️

Opublikowano

gdzie robiles hydro na dekorach?

Opublikowano

Od razu widać jest moc jest spalanie. ;-)

A tak naprawdę fajnie wyglądają. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.04.2022 o 13:08, tajmus napisał:

gdzie robiles hydro na dekorach?

Water hydrographic radomsko

Opublikowano
  • Autor
W dniu 26.04.2022 o 20:04, MHD napisał:

Od razu widać jest moc jest spalanie. ;-)

A tak naprawdę fajnie wyglądają. 

Jeden kabel był pomylony , juz jest ok ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie dalej dzieje po mału . Chociaż była myśl zeby to sprzedać na czesci ?‍♂️ Ale jednak sie nie poddajemy i lecimy dalej. Na urlopie udało sie ogarnac konwersje cewek na tfsi , oraz centralny intercooler ;) We wrzesniu bedzie 2 podejscie do zrobienia programu... Pierwsza proba zakonczyla sie nie powodzeniem ?‍♂️ Niby robił ktoś z polecenia ale poległ ?

20220625_190801.jpg

Opublikowano

Wóz nie domagał?

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, george napisał:

Wóz nie domagał?

Wszystko było ok , ale na czesci by sie sporo wzielo ;) Poprostu myslalem o innym aucie ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.