Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, MHD napisał:

Fajny zestaw ,ale mógł by śrubę do przewodu dokładać .

 

15 godzin temu, Wandej napisał:

To moje ogłoszenie?Jeśli chcesz znac szczegóły to pisz pw.

Musisz poprawić zestaw ?

Opublikowano
10 godzin temu, MHD napisał:

Fajny zestaw ,ale mógł by śrubę do przewodu dokładać .

Dokładam. Niestety do B5 trzeba zastosować inny przewód np z b6 albo oplot odpowiedni

Opublikowano
  • Autor

Przyszły mocowania amorków , jakiś tam nalot rudej jest , po wyczyszczeniu z grubsza wpadły 2 warstwy hameraida ?

 

Co do hamulcy tył sam nie wiem co robić... Narazie mi sie nie spieszy nie wiadomo jak wiec chwilowo odpuszczam temat... Musze poszukac poczytac na temat jakiejs alternatywy... 300mm a jak wszystko uzbierac i podliczyc te pewnie wyjdzie z 2k .. 

Po weekendzie powinna przyjechac brakujaca czesc wydechu i temat wydechu bedzie zamkniety... 

Narazie trzeba bedzie chwile przystopowac ?

Graty i tak najwczesniej we wrzesniu wpadna na auto. 

Screenshot_20220726-233612_Gallery.jpg

Opublikowano

Co masz obecnie na przodzie?

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, george napisał:

Co masz obecnie na przodzie?

320mm z b7 ale raczej wrzuce 345mm.

Opublikowano

345/322 :kox:

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, george napisał:

345/322 :kox:

A Te 322 to z czego ? I co trzeba zmieniac ?

Opublikowano
41 minut temu, jachim22 napisał:

A Te 322 to z czego ? I co trzeba zmieniac ?

zaciski z T5tki.  tarcze trzeba toczyc z S4 B8, jarzma z A6 C6 plus blaszki i klocki

gdzies mam jeden kpl

 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Dev napisał:

zaciski z T5tki.  tarcze trzeba toczyc z S4 B8, jarzma z A6 C6 plus blaszki i klocki

gdzies mam jeden kpl

 

W jakiej cenie? I co trzeba jeszcze przerabiac ? Linke recznego ? Przewody w oplocie ? Musze wiedziec wszystko zeby pozniej nie bylo niespodzianek ?‍♂️?‍♂️?‍♂️

Opublikowano

z tyłu mozesz też załozyć prawowite 330, zacisk S4B6 i jarzmo C6 tarcza B8

Opublikowano
4 godziny temu, Kowi87 napisał:

z tyłu mozesz też załozyć prawowite 330, zacisk S4B6 i jarzmo C6 tarcza B8

Jarzmo RS6 C5 lepiej pasuje:whistling:

Opublikowano
4 godziny temu, Wandej napisał:

Jarzmo RS6 C5 lepiej pasuje:whistling:

Ale na tym z C6 wiem sie siada bezproblemowo, emay tak budował u siebie w S4.

 

Opublikowano

Jarzmo z C6 jest za "krotkie" o trzeba toczyć tarcze na mniejszy wymiar, poza tym zostaję sporo miejsca na tarczy gdzie klocek nie pracuje

z RS6 c5 pasuje lepeij

Opublikowano
2 godziny temu, Dev napisał:

Jarzmo z C6 jest za "krotkie" o trzeba toczyć tarcze na mniejszy wymiar, poza tym zostaję sporo miejsca na tarczy gdzie klocek nie pracuje

z RS6 c5 pasuje lepeij

no chyba nie

spacer.png

Opublikowano
  • Autor

No i jest gotowa ostatnia czesc wydechu , wkoncu powinno to pod spodem wygladac bardziej schludnie.. Kupilem po taniosci 3/4 wydechu 2.5" teraz dokupilem brakujaca czesc ?‍♂️ Gwint mocowania i wydech we wrzesniu wleca na auto.. Caly czas poszukuje jeszcze gornych i dolnych tylnych wachaczy , najlepiej kute i w ocynku..ale ciezki temat w normalnej kasie cos znalezc... ?‍♂️received_1081836569204521.thumb.jpeg.532ef368d047fdc096d4f8d7f56b2a2a.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kolejna pierdoła zakupiona , niby kawalek plastiku ale ponad 250zł poszło . Przy montażu progów s4 b5 wiekszosc osob ucina dolna czesc progow zeby nie wisiały... Ja zostawilem je i teraz dokupilem zaslepki na dziury w plastikach.. 

IMG-20220809-WA0000.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Chwilowa cisza ? Ale tylko na chwile ? Za 2 tyg urlop i zacznie sie małe składanie ? Troche do zrobienia jest , powoli zaczynaja sie odzywac gorne przednie wachacze  , wiec trzeba bedzie zmienic ? Tak jak pisalem wpadnie gwint , mocowania amorow w ocynku , i dokonczymy wydech. Niestety zmieniły sie plany na temat strojenia auta ?‍♂️? Narazie bede mial mozliowsc zrobienia zwyklej mapy czyli przyrost tylko 30-40km ?‍♂️ Niestety nie mam sondy szerokopasmowej i tuner stwierdzil ze by potrzebowal sporo wiecej czasu zeby to wystroic ,sporo wiecej niz zakladalem ?‍♂️ Ja obecnie tego czasu nie mam , wiec plan konkretnego strojenia trzeba odlozyc w czasie ?

Opublikowano
  • Autor

Pisałem o ciszy , a jednak coś sie dzieje ? Udało sie dorwać kute gorne wachacze ? Jakis tam mały element układanki ?

Screenshot_20220901-190926_Messenger.jpg

Opublikowano

To do B5? Jak masz zamiar je zapiąć w zwrotnicę?

Opublikowano
42 minuty temu, Langista napisał:

To do B5? Jak masz zamiar je zapiąć w zwrotnicę?

a w czym problem polega? Dlaczego ma mu nie spasować na tył?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.