Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Plany na auto ?

* Lampy Ksenon

* Moc Silnika minimum 250km

*Zmiana Radia( Chciałbym RNSE)

* Zmiana sufitu na kompletny czarny

* Ogarnąc dekory ( mam w zapasie od pro line sport)

20200807_205010.jpg

Opublikowano

Jakie to dekory pro line ? Alu ?  Pokaż fote

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, VRGOOD napisał:

Jakie to dekory pro line ? Alu ?  Pokaż fote

Tak alu , szczerze nawet nie mam zdjecia na telefonie. Dostałem je kiedyś i leżą w garażu .?

Opublikowano

Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe

Opublikowano
  • Autor
14 minut temu, dliwski napisał:

Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe

Chinczyk z allegro.

Opublikowano

To zakładam, że jesteś w miarę zadowolony, skoro dalej siedzi w aucie :decayed: Kupuję w takim razie i ja, a jak wpadnie ori w międzyczasie to też dobrze... 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, dliwski napisał:

To zakładam, że jesteś w miarę zadowolony, skoro dalej siedzi w aucie :decayed: Kupuję w takim razie i ja, a jak wpadnie ori w międzyczasie to też dobrze... 

Za tą cene dobrze sie trzyma. Finalnie ma wpaść skrzynia 6b dqt wiec narazie nie przykładałem do tego jakiejś wiekszej wagi ?

Opublikowano
2 godziny temu, dliwski napisał:

Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe

Bierz 6biegową ewentualny zlodziej bedzie mial problem z biegami

Opublikowano
3 godziny temu, dliwski napisał:

Gałka na dźwigni zmiany biegów ori czy chińczyk? Bo szukam takiej i głównie chińczyki znajduję albo 6-biegowe

Szukaj od B6/B7 5 biegów z pakietu sport/wewnętrzny S line.

Opublikowano
  • Autor

Teraz czekamy do piątku na grubsze zmiany?W piątek powalczymy wkońcu ze zderzakiem tył S4, oraz zmienimy fotele. Wczoraj z pierdół zmienilem ramiona na te aero z passata fl. Jeszcze zbytnio nie testowane ale napewno bardziej przylegają ?

Screenshot_20210404-153040_Gallery.jpg

Opublikowano

A co z wydechem coś będzie zmieniał. 

Opublikowano

Fajnie też by było gdyby silikony były w kolorze zacisków. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, MHD napisał:

Fajnie też by było gdyby silikony były w kolorze zacisków. 

Silikony sa dostepne tylko w trzech kolorach ? Moze w przyszłośći cos sie zmieni z wydechem , teraz nic nie planuje. Narazie probuje przygotowac silnik mechanicznie przed zwiekszeniem mocy ?

Opublikowano

Zobacz silikony na stronie fmic, co do wydechu najlepiej odrazu z turbo ogarniać bo ori między podporą a dyfrem jest jeszcze spłaszczony pomijając już jego średnicę. 

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, MHD napisał:

Zobacz silikony na stronie fmic, co do wydechu najlepiej odrazu z turbo ogarniać bo ori między podporą a dyfrem jest jeszcze spłaszczony pomijając już jego średnicę. 

Wszystko w swoim czasie ? nie da sie wszystkiego od razu zrobic ? 

Opublikowano

Coś o tym wiem u mnie lista cały czas się wydłuża. Ogólnie ładna sztuka aż by się chciało na żywo zobaczyć.

Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie dziś działo ? Pełne body S4 na aucie. Dodatkowo wpadł tip , nowe swiece , oraz nowy N75 pierburga ?

20210409_101853.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.03.2021 o 14:22, VRGOOD napisał:

Jakie to dekory pro line ? Alu ?  Pokaż fote

Tu masz zdjecia na jednym gole alu do wypolerowania , a na drugim czesc w folii, chyba tak zabezpieczone bylo dodatkowo. Zamówiłem paste do alu i zobaczymy co z tego wyjdzie ?

received_631024041095509.jpeg

received_897857494398862.jpeg

Opublikowano

No ciekawe jak to wyjdzie bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś dekory polerowane alu miał :D 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 14.04.2021 o 09:30, VRGOOD napisał:

No ciekawe jak to wyjdzie bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś dekory polerowane alu miał :D 

Mały juz przeszedł pierwsze polerowanie pasta, jeszcze z 2 razy i mysle efekt bedzie odpowiedni ?

received_162512622417090.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.