Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 1.8T Q LIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

20200809_162339.jpg

20200809_162350.jpg

Opublikowano
  • Autor

Walka z elektrycznymi szybami i lusterkami zakonczona sukcesem ?Auto troche doposazone ?Musze zrobic zdjecia wnetrza ?

20200808_152136.jpg

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie dzieje po mału. Do auta wpadły ori halogeny s4  ,żeby nie było pustych dziur w kratkach? Zakupiłem również drugie fotele recaro pól skore , ale jeszcze trzeba je dopieścić. Auto w piątek przeszło mały serwis wymiana oleju , filtrów , kompletny rozrząd i hamulce tył. W tym roku podziałamy wkońcu coś z mocą ? 

20210130_122428.jpg

Opublikowano

Jakie plany na moc?

Opublikowano

Jaki rozmiar felgi ? :)

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, Randor napisał:

Jakie plany na moc?

Tak myslalem pierszy etap 260-280km i zobaczymy czy starczy ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Moon_11 napisał:

Jaki rozmiar felgi ? :)

17" Et 28 7.5 J 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Prawie ostatni szczegól do pełnego body S4 ?Niestety na montaż musimy troche poczekać ze względu na pandemie ? Zderzak polakierowany czeka tylko na montaż ? Zostały tylne hamulce z eski które już sie ogarniają?

IMG-20210317-WA0006.jpg

IMG-20210317-WA0009.jpg

Opublikowano
  • Autor

Coś tam sie juz kupiło :) Chyba idzie w dobrą strone :) Ale zostały dwie najgorsze a zarazem najdroższe rzeczy ;( Czyli turbo i intercooler...

IMG-20210320-WA0002.jpg

IMG-20210309-WA0000.jpg

received_476315186831616.jpeg

Opublikowano

Jakie turbo będziesz wrzucał i ile KM planujesz ?

Skąd kupowałeś dp?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, dawid221 napisał:

Jakie turbo będziesz wrzucał i ile KM planujesz ?

Skąd kupowałeś dp?

Własnie jeszcze nie wiem . Plany jak wyzej 260-280km

Dp bralem od Hoffmana

Edytowane przez jachim22

Opublikowano
  • Autor

Finalnie wpadną te fotele. Czekają na ogarniecie ? I na maty grzewcze z obecnego recaro , które pózniej trafi na sprzedaż.

 

Screenshot_20200421-200148_Chrome.jpg

Opublikowano
8 godzin temu, jachim22 napisał:

Plany jak wyzej 260-280km

na seryjnym kolektorze wydechowym tyle nie bedzie

Opublikowano
57 minut temu, Dev napisał:

na seryjnym kolektorze wydechowym tyle nie bedzie

K04 + kolektor pod to turbo. Hybrydy to grząski temat. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Dev napisał:

na seryjnym kolektorze wydechowym tyle nie bedzie

To na ile ogarnia seryjny? ? narazie sie przygotowuje ? szybko pewnie to nie nastąpi ?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, george napisał:

K04 + kolektor pod to turbo. Hybrydy to grząski temat. :decayed:

Czemu tak uważasz że hybrydy grząski temat? Ogólnie szukam turbo od bexa na przerobienie. Podobno najlepsze na przeróbke.

Opublikowano

270 to max na seryjny kolektor, natomiast kolektor z bexa pusci max 280. 

Oba mozna rozportowac. Rekord auta, ktore robilem to zamknieta przeplywka seryjna (225g przeplywu) na seryjnym kolektorze (kolektor bex + porting) co wychodzi +/- 28X koni

Edytowane przez DivaynEays

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, DivaynEays napisał:

270 to max na seryjny kolektor, natomiast kolektor z bexa pusci max 280. 

Oba mozna rozportowac. Rekord auta, ktore robilem to zamknieta przeplywka seryjna (225g przeplywu) na seryjnym kolektorze (kolektor bex + porting) co wychodzi +/- 28X koni

To najwyzej pierwszy etap pojdzie na 240km , nie zagłebialem sie az tak bardzo w temat. Ale dziwne ze nigdzie nie natrafilem na temat tego kolektora ?

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj przyszło turbo na dawce ?Miłym zaskoczeniem okazał sie dodatkowo kolektor od bexa ?Po swiętach turbo pojedzie na przeróbke ?

IMG-20210326-WA0016.jpg

Opublikowano
  • Autor

Cały czas zbierane są nowe części zeby przygotować auto na zwiększenie mocy ?

W drodze jest

* N75- pierburga

*Swiece Pfr7q

Szukam jeszcze informacji jakie wybrać cewki pod konwersje na  FSI/TFSI?

Macie cos dobrego do polecenia?? Najlepiej firma i numer oem bo napewno wpadnie nowy komplet?

Jakbyście mieli jakies porady albo informacje co można jeszcze kupić zeby lepiej przygotować auto pod zwiekszenie mocy ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.