Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8T Q LIMO


jachim22

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.11.2019 o 00:15, Rumaq napisał:

Zazdroszczę lusterek :decayed:. Spoko projekt, robiony pod siebie i to jest szanuje :thumbup1:.

Dzieki?Tak projekt robiony pod siebie?Troche zostało zrobione ale przede mna jeszcze sporo pracy ?Ale nie da sie wszystkiego odrazu zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły nowe fanty. Lusterka elektrycznie składane. Został tylko temat przełożenia stelaża z anglika do małego eu elektrycznie sterowanego.

Screenshot_20200503-161757_Messenger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę pomyśleć żeby podłączyć jakieś lepsze głośniki... Tylko trzeba przemyśleć kwestie radia.. Zostawić czy zmienić?

Screenshot_20200509-020612_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pracy przy przejściu na elektrycznie składane? Wydaje mi się, że kilka chwil trzeba żeby to na spokojnie ogarnąć.

Co ro radia to zależy jak bardzo wyczulony jesteś na jakość dźwięku. W dodatku jeśli nie potrzebujesz większej funkcjonalności i głównie słuchasz tylko radia to lepiej zostać już przy oryginale. Zawsze możesz wymienić głośniki z przodu, a jeśli będzie mało wystarczy dorzucić dyskretny wzmacniacz klasy D (który bez problemu zmontujesz pod ori radio) i będziesz zadowolony z efektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, longer_xd napisał:

Dużo pracy przy przejściu na elektrycznie składane? Wydaje mi się, że kilka chwil trzeba żeby to na spokojnie ogarnąć.

Co ro radia to zależy jak bardzo wyczulony jesteś na jakość dźwięku. W dodatku jeśli nie potrzebujesz większej funkcjonalności i głównie słuchasz tylko radia to lepiej zostać już przy oryginale. Zawsze możesz wymienić głośniki z przodu, a jeśli będzie mało wystarczy dorzucić dyskretny wzmacniacz klasy D (który bez problemu zmontujesz pod ori radio) i będziesz zadowolony z efektu :)

No trochę jest zabawy. Dodatkowo musiałem zdobyć lusterko od anglika z miejscem na silnik.Poniewaz chce zostawić moje obudowy od s4 aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi się wydawało. Z tym prawym jest tak, że koniecznie trzeba szukać dużego elektrycznie składanego (np od anglika) czy da się to przerobić z wykorzystaniem części zwykłego bez silniczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2020 o 10:15, longer_xd napisał:

Właśnie tak mi się wydawało. Z tym prawym jest tak, że koniecznie trzeba szukać dużego elektrycznie składanego (np od anglika) czy da się to przerobić z wykorzystaniem części zwykłego bez silniczka?

Z tego co wiem to trzeba szukać od angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie dzieje ;) Przypadkiem wpadły duże lusterka alu 10pin , teraz czekam na urlop i montaż wiązki pod składanie. Zakupiłem rownież zwrotnice na duży rozstaw , zaciski 320 od B7 , komplet tarcze i klocki . Tak jak wyzej czekamy na urlop i montujemy. Wpadly tez nowe lampy , teraz kwestia czy zakladac ?

Screenshot_20200715-084029_Gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem - lamp nie zakładać,ori ładniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, radimm napisał:

moim zdaniem - lamp nie zakładać,ori ładniejsze :decayed:

Musze sie przekonac jak siada na aucie , nie jest pewne ,że zostana. 

Ostatnio zamówiłem sportowe amorki i do tego sprezyny eibacha -30. 

Wpadł też mały gadżet ,do kluczy ;D 

 

Jest nowy zderzak, wracamy do ori s4.

Screenshot_20200718-015607_Allegro.jpg

Edytowane przez jachim22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie moge doczekac sie urlopu ;) Troche rzeczy juz czeka na montaz ;P Jeszcze tydzień i ruszamy.Najbardziej czekam na zmiane hamulcy ?Zaciski juz sie maluja na inny kolor ;)

received_621536312072071.jpeg

received_968238276982246.jpeg

received_2657788907841796.jpeg

IMG-20200713-WA0002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadło nowe kółko , ale czeakmy jeszcze do przyszlego tygodnia ,żeby wpadło -30mm , a co za tym idzie koza sie zmniejszyla ??? Wg mnie troche sie poprawilo , bo wkoncu kolo i lusterka tworza calosc ?

20200724_132842.jpg

20200724_172113.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocily stare dobre czasy , trzeba aby popracowac zeby dobrze spasowac ;)received_3312561808810919.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, marcinkaszek napisał:

Kolor hamulców kozak, ale może coś poeksperymentować też z kolorem felg? :D

Narazie zostaje jak jest ;) swieza zmiana i narazie mi sie podoba, fajnie sie zgrywaja z lusterkami i grillem rs4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mału do przodu ? Zewnatrz i wewnatrz po malu konczymy i bierzemy sie za moc ?

20200807_205022.jpg

20200808_111742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...