Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jaka plecionka do AFN ?


kleeju

Rekomendowane odpowiedzi

musisz pomierzyć... na allegro tego sporo - za 40zł dostaniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniałem kupiłem w sklepie motoryzacyjnym cena 38zł czyli oszczędziłem na kosztach przesyłki i od ręki miałem a identyczna jak na allegro :cool1: z allegro jedynie wymiar wziąłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uprzedzam tylko by nie kupować w warsztacie który się tym zajmuje (wymianą) bo jak ostatnio poweidziałem że kupiłem za 40zł to facet się zmarszczył... w hurcie mają u nas po 85zł :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kupieniem plecionki do AFN. Mierzyłem długość plecionki i mam ok. 120mm a gdzie się nie pytam to mają tylko 55x100mm albo 55x150mm (jest to całkowita długość plecionki). O jakich wymiarach Wy kupujecie bo tylko takie są dostępne? Czy nic się nie stanie jak zamontuję plecionkę o długości 150mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecionka musi mieć wymiar dokładnie taki sam jak oryginał (u mnie 55x100, w AFN'ie powinno być podobnie),

a kupujemy tylko wersję wzmocnioną, taką co ma w środku jakby stalowy peszel najlepiej dobrego producenta,

u mnie wstawili w warsztacie niemiecką za 75zł, podobno też Bosal produkuje plecionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kupieniem plecionki do AFN. Mierzyłem długość plecionki i mam ok. 120mm a gdzie się nie pytam to mają tylko 55x100mm albo 55x150mm (jest to całkowita długość plecionki). O jakich wymiarach Wy kupujecie bo tylko takie są dostępne? Czy nic się nie stanie jak zamontuję plecionkę o długości 150mm?

Może zmierzyłeś długość plecionki razem ze spawami :mysli:, u mnie w AFN-e też jest o wymiarze 55x100 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem w połowie spawów bo przecież przy spawaniu część tego kołnierza zostaje przetopiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...