Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie o przeróbkę 1 din na 2 din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej. 

Mam w mojej B6 miejsce na radio 1 din i chciałbym sobie przerobić na 2 din. Raczej wolę kupić gotowe niż przycinać klimatronik. Czy kupując coś takiego jak na zdjęciu wszystko mi się ładnie spasuje i wystarczy wymontować swój i wstawić taki? Oczywiście muszę dokupić jeszcze panel klimatronika.

 

https://img01-olxpl.akamaized.net/img-olxpl/759006878_1_1000x700_tunel-srodkowy-2din-pod-podlokietnik-audi-a4-b6-b7-2006r-stan-idealny-jastrzebie-zdroj.jpg

 

 

Opublikowano

Najtańsza opcja to kupić kosz i resztę dociąć

Najbardziej prosta to kupno: tunel, kosz, klimatronik - i nie wiem czy popielniczka i ramka biegów nie są wtedy inne (tu ktoś by musiał mnie poprawić ;) )

Opublikowano

tak ten z linku to tunel 2 din ,ale po co kupujesz przytnij swój ,kup kosz i ewentualnie klimę,popielniczkę możesz zmienić ale 1 din pasuje ,tylko zostawiasz  półkę co jest pod klimą żeby dziury nie było

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Właśnie chodzi o to że nie za bardzo wiem czym to przyciąć Tak żeby wyglądało ładnie. A nie chce zepsuć. 

 

No ale załóżmy, że się podejmę. Muszę przyciąć klimatronik, kupić kosz i coś jeszcze? 

Opublikowano
1 godzinę temu, sebek_147 napisał:

Właśnie chodzi o to że nie za bardzo wiem czym to przyciąć Tak żeby wyglądało ładnie. A nie chce zepsuć. 

 

No ale załóżmy, że się podejmę. Muszę przyciąć klimatronik, kupić kosz i coś jeszcze? 

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/641544-DIY-RNS-E-retrofit-amp-double-DIN-conversion-(picture-heavy)

Opublikowano
  • Autor

No szczerze mówiąc jest trochę roboty z tym I chyba nie podolam. Niby dużo zdjęć ale język angielski nie jest moją mocną stroną. 

Opublikowano

Dostajesz wszystko na tacy co ma być zrobione, tam języka nawet nie trzeba znać bo jest dokładnie na zdjęciach pokazane co masz i jak masz to zrobić. Jak nie chcesz modzić, to na początku tematu koleś podał numery części, które będą potrzebne.

Opublikowano

Ostatnio u znajomego robiliśmy i zajęło nam to ok godzinkę na spokojnie z demontażem i montażem wszystkiego,nie jest to jakoś mocno skomplikowane

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A powiedzcie mi czy takie najtańsze radio z chin za 150zl podejdzie bez problemu? 

Edytowane przez sebek_147

Opublikowano

Podejść to podejdzie ale jest trochę zabawy z kabelkami ,no i nie będziesz miał infa na fisie?

Opublikowano
  • Autor

Infa i tak już nie mam bo moje radio 1din już jest niefabryczne ?

Rozumiem że jakieś przejściówki trzeba do tego?

Edytowane przez sebek_147

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hej, jeszcze jedno pytanie. Taki kosz jak w przypadku standardowego radia niefabrycznego nie przejdzie? Musi być kosz 2din do audi a4 b6 tak? 

 

Znalezione obrazy dla zapytania 2 din kieszeń

mam na mysli cos takiego

Edytowane przez sebek_147

Opublikowano
51 minut temu, sebek_147 napisał:

Hej, jeszcze jedno pytanie. Taki kosz jak w przypadku standardowego radia niefabrycznego nie przejdzie? Musi być kosz 2din do audi a4 b6 tak? 

 

Znalezione obrazy dla zapytania 2 din kiesze�

mam na mysli cos takiego

To jest kieszeń radia która wchodzi właśnie w kosz 2din, po za tym klimatronik musisz niżej opuścić 

Edytowane przez greg2505

Opublikowano
  • Autor

A kosz 2din od cabrio podejdzie do sedana?

Opublikowano

Cabrio ma inny , sedan, avant taki sam

Opublikowano

Tak b6 i b7 są takie same

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.