Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nie działa VCDS na Win 10 64 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ..

Panowie mam problem i zarazem pytanie 

Nabyłem sobie taki wag i chciałem go zainstalować na windowc-10 i okazało sie ze program zainstalowałem ale kabelka nie mogę zainstalować ...

Problem ze sterownikiem usb  . Sterowniki w kompie są najnowsze  ( z aktualizowane  ) Pytałem goscia co to sprzedaje mówi ze niektóre wersje  W-10 mogą występować problemy z instalacją kabelka . żebym zainstalował na  . np. w-7  ... Czy to jest tak jak mi powiedział ? 

Czy ma ktoś taki program na W 10 i mu hula?

Oto link do programu który mam 

https://www.olx.pl/oferta/interfejs-vcds-hex-can-v2-18-9-pl-gratis-wow-5-00-8-oraz-kodowania-CID5-IDqKF6T.html

 

Jakieś rady w tym temacie

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

A jaka wersja systemu ? 32 czy 64 bit. Na 32 względnie instaluje, ale na 64 bit mogą być problemy. Trzeba dać tryb testu i wyłączyć sprawdzanie podpisu sterowników, no i jeszcze mieć taki sterownik na 64bit :P

Opublikowano

Oddaj mu go, a ja Ci sprzedam taki który bez problemu śmiga na win10 32 i 64bit

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, kamil-vag napisał:

A jaka wersja systemu ? 32 czy 64 bit. Na 32 względnie instaluje, ale na 64 bit mogą być problemy. Trzeba dać tryb testu i wyłączyć sprawdzanie podpisu sterowników, no i jeszcze mieć taki sterownik na 64bit :P

No i tu jest cały problem bo mam wersję 64 bit . a takiego sterownika raczej nie mam bo to jest 32 bity tak ?

Bez tytułu1.png

Opublikowano

A ja myśle ze to nie wina systemu 32/64 tylko usb. Kable nie działają na usb 3.0. Musi być usb 2.0. Taka zależność zauważyłem w przypadku kabli na jakich pracowałem. 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, H4mm3R napisał:

Oddaj mu go, a ja Ci sprzedam taki który bez problemu śmiga na win10 32 i 64bit

Tomek dzięki za propozycję ale wiesz dobrze jak jest ze zwrotami na odległość dzisiaj . program mi działa na XP-ku ale w komie siedzi mi bateria i jest to stary komp . A czy ten twój  program spasił by pod mój interfejs ? :-))

Opublikowano

Jakie masz usb do którego podpinasz kabel na tym kompie co próbujesz odpalić?

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Damianq napisał:

A ja myśle ze to nie wina systemu 32/64 tylko usb. Kable nie działają na usb 3.0. Musi być usb 2.0. Taka zależność zauważyłem w przypadku kabli na jakich pracowałem. 

Damian mnie to nic nie mówi bo ja w te klocki to słaby jestem  o co tu chodzi ?

Opublikowano

Chodzi o to ze nowsze kompy maja usb 3.0 a w starszych są 2.0. Tak jest np u mnie w laptopie ze mam same 3.0 i na nim interfejs mi nie działa. Na innych laptopach jakie mam są usb 2.0 i tam śmiga wszystko bez problemu ;)  Mysle ze to to właśnie rozwiązanie Twojego problemu ;)

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Damianq napisał:

Jakie masz usb do którego podpinasz kabel na tym kompie co próbujesz odpalić?

Oto chodzi Ci ?

Bez tytułu.png

Opublikowano

USB 3.0 ma niebieskie wstawki przy gnieździe w laptopie:

 xusb-2.0-vs-usb-3.0-blue-port.jpg.pagesp

A chodzi o to byś podpinał pod czarne 2.0 :P 

Ale ja nadal twierdzę, ze to kwestia sterownika...

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
7 minut temu, OLIVER napisał:

Oto chodzi Ci ?

Bez tytułu.png

Tak jak kolega wyżej Ci napisał chodzi o rodzaj gniazda w laptopie ;)

Co do sterowników to nie sadze, chyba ze są jakieś które ogarniają kable po usb 3.0. Ja takiego nie spotkałem zarówno na kablu do VAGów jaki i Opli. I tu i tu był ten sam problem i kable nie działały na 3.0

Edytowane przez Damianq

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, kamil-vag napisał:

USB 3.0 ma niebieskie wstawki przy gnieździe w laptopie:

 xusb-2.0-vs-usb-3.0-blue-port.jpg.pagesp

A chodzi o to byś podpinał pod czarne 2.0 :P 

Ale ja nadal twierdzę, ze to kwestia sterownika...

Mam dokładnie takie same usb jak masz ty jeden niebieski , drugi czarny i nigdzie nie działa ..

Opublikowano

Odinstaluj wszystko i zainstaluj jeszcze raz podpinając kabel po czarne czyli usb 2.0 potem zrób test w opcjach. Jak nie będzie śmigać to ja już niestety nie pomogę ;/ Opisałem jedyny znany mi problem. 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, Damianq napisał:

Odinstaluj wszystko i zainstaluj jeszcze raz podpinając kabel po czarne czyli usb 2.0 potem zrób test w opcjach. Jak nie będzie śmigać to ja już niestety nie pomogę ;/ Opisałem jedyny znany mi problem. 

dzięki Damian za pomoc , spróbuję jeszcze raz jak piszesz ...

Opublikowano

A Ty masz do tego jakąś płytkę ze sterownikami ?

Jak tak to tez możesz wgrać po wyłączeniu podpisu cyfrowego... bo zobacz tam pokazałeś screen ze sterownika i jest info, że niepodpisany...

Zainstaluj też te, które Ci wyżej dałem...

N i potem co Ci pokazuje w menedżerze urządzeń po podpięciu kabla ?

Edytowane przez kamil-vag

Opublikowano
40 minut temu, OLIVER napisał:

Tomek dzięki za propozycję ale wiesz dobrze jak jest ze zwrotami na odległość dzisiaj . program mi działa na XP-ku ale w komie siedzi mi bateria i jest to stary komp . A czy ten twój  program spasił by pod mój interfejs ? :-))

Najprościej sprzedać, a jak coś nie działa to winny windows lub komputer... 

Według mnie źle zainstalowany program lub już zblokowałeś kabel poprzez wgrywanie innych/nowszych sterowników. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Najprościej sprzedać, a jak coś nie działa to winny windows lub komputer... 

Według mnie źle zainstalowany program lub już zblokowałeś kabel poprzez wgrywanie innych/nowszych sterowników. 

Tomku masz racje ale nie do końca  ,bo kabelek chyba nie jest zblokowany 

Program z kabelkiem zainstalowałem  na XP i działa  mi  ale ja go chciałem sobie  również zainstalować  na nowszy laptop  W- 10  gdzie trzyma mi bateria a tu zonk ...

Trudno, trzeba się cieszyć tym co się ma ..

Dzięki Panowie za czas i porady 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.