Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina odłączona


Jezol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pojawiam się tu po jakimś dłuższym czasie > w moim Audi A4 B7 > 3.0TDI 204km porobiłem dużo rzeczy, rozrząd dwumas sprzęgło regeneracje turbo przejechałem 300km i nagle pojawił się błąd, który myślałem, że regeneracja turbo wyleczy bo znów się turbo odłączyło - przy odpalaniu silnika mignął ekran zapaliły się wszystkie kontrolki mimo, że wcześniej zgasły i od samego startu turbo nie działa ;/ 

Wcześniej po odłączeniu i przeciągnięciu auta pojawiał się błąd nastawnika turbiny i teraz mam pytania 

1: Czy nastawnik turbo jeśli bym wymieniał może być z innym numerem czy musze szukać takiego samego ?

2: Jeśli może być z innym numerem to czy może być np z A6 gdzie moc zaczyna się na 240km ?

3: Czy to możliwe, że gdzieś jest jakiś problem elektryczny np masa albo wilgoć i powoduje u mnie takie problemy? Jak tak to gdzie zacząć szukać 

 

 

Jest też problem z czujnikami parkowania - podczas zimy czy opadów deszczu mgły itd nie działają a jeśli mamy dość dobrą pogodę bez opadów nagle cud, są oki > jakieś porady?

Za jakiekolwiek odpowiedzi byłbym wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...