Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaczenie ET Felgi


bratpit

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Dziekuje za odpowiedz. A jakie oznaczenie felgi powinno miec felgi do a4 b6 avant 16"??

et powinno być 45 :wink4:

Slepy nie ladnie wprowadzac kolege w błąd :bicz2:

ET dla B6 to 33

nie było felg do b6 z et45? :mysli:

teraz jestem w pracy ale jak bede w domu to ci sprawdze z jakimi ET wychodzily ori felgi w B6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wydaje mi się że ET45, też pasi, tylko bedzie koło bardziej schowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasi ale bedzie bujac :> Moje oryginalne 15 cali mialy et 38 a wchodza od 33 do 45 na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zakrecilem :) Panowie chce kupic fele do swojej audi 16" i chcialbym, zeby to ladnie wygladalo czyli zeby felga nie za duzop odstawala i nie byla za bardzo schowana. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie mi bo mnie zaraz trafi - jeśli teraz mam ET-42 16" , a chciałem założyć 17" ET-35 to felga będzie bardziej schowana czy będzie odchodzić na zewnątrz ????? :kox: :kox: :kox: normalnie głupi już jestem :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie mi bo mnie zaraz trafi - jeśli teraz mam ET-42 16" , a chciałem założyć 17" ET-35 to felga będzie bardziej schowana czy będzie odchodzić na zewnątrz ????? :kox: :kox: :kox: normalnie głupi już jestem :kox: :kox: :kox:

im mniejsze ET, tym felga bardziej wysunięta na zewnątrz :good:

Troche sie zakrecilem :) Panowie chce kupic fele do swojej audi 16" i chcialbym, zeby to ladnie wygladalo czyli zeby felga nie za duzop odstawala i nie byla za bardzo schowana. :wink4:

szukaj czegoś z ET od ET35 do ET40, wtedy bedzie elegancko, ani nie zabardzo schowane, ani nie bedzie obcierać o błotniki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki slepy :notworthy: czyli jeśli założyłbym ET-35 to mogło by coś obcierać na ori zawieszeniu :kwasny: ale ET-40 powinno być ok :mysli: :mysli: chyba, że się mylę :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:24_________________________________________________oczywiście przy 17" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki slepy :notworthy: czyli jeśli założyłbym ET-35 to mogło by coś obcierać na ori zawieszeniu :kwasny: ale ET-40 powinno być ok :mysli: :mysli: chyba, że się mylę :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:24_________________________________________________oczywiście przy 17" :gwizdanie:

nie bedzie nic obcierać, przy seryjnym zawieszeniu, A-rek pisał że standardowe ET dla B6 to 33, więc jeszcze bardziej wysunięte :wink4:, zależy też jaka szeroka bedzie felga, i jaka guma na to pójdzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki slepy :notworthy: czyli jeśli założyłbym ET-35 to mogło by coś obcierać na ori zawieszeniu :kwasny: ale ET-40 powinno być ok :mysli: :mysli: chyba, że się mylę :kox:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 19:24_________________________________________________oczywiście przy 17" :gwizdanie:

nie bedzie nic obcierać, przy seryjnym zawieszeniu, A-rek pisał że standardowe ET dla B6 to 33, więc jeszcze bardziej wysunięte :wink4:, zależy też jaka szeroka bedzie felga, i jaka guma na to pójdzie :gwizdanie:

no właśnie poszukuję jakiejś fajnej felgi 17" i do tego oponki i za bardzo nie wiem co wybrać :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[no właśnie poszukuję jakiejś fajnej felgi 17" i do tego oponki i za bardzo nie wiem co wybrać /quote]

7 - 7,5 cala et 35 oponki polecam 225/45 continental sport contact 3 oponki 1 klasa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[no właśnie poszukuję jakiejś fajnej felgi 17" i do tego oponki i za bardzo nie wiem co wybrać /quote]

7 - 7,5 cala et 35 oponki polecam 225/45 continental sport contact 3 oponki 1 klasa :good:

no właśnie troszkę boje się o to ET-35 - czasem mam troszkę ciężko w aucie i nie wiem czy nie będą gdzieś obcierać :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś z ET od ET35 do ET40, wtedy bedzie elegancko, ani nie zabardzo schowane, ani nie bedzie obcierać o błotniki wink4

Wiekszosc felg znalazlem z et 42 na tym gumu 205/55 r16 czy do takich felg musialbym zakladac dystanse?? Chcialbym pojsc na latwizne i nie chcialbym montowac dystansow. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś z ET od ET35 do ET40, wtedy bedzie elegancko, ani nie zabardzo schowane, ani nie bedzie obcierać o błotniki wink4

Wiekszosc felg znalazlem z et 42 na tym gumu 205/55 r16 czy do takich felg musialbym zakladac dystanse?? Chcialbym pojsc na latwizne i nie chcialbym montowac dystansow. :decayed:

takie jak podałeś wejdą bez dystansu :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:16_________________________________________________o ile masz seryjny zawias, i hamulce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce do 16 nic nie maja...

ale ET ma :wink4:, bo jak ma większe hamulce założone to felga może na nie, nie wejść :wink4:, ale jak masz serię to bedzie ok :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy 16" które mam w tej chwili podejdą pod hamulce 320 :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:25_________________________________________________tak jak pisałem wcześniej mam 7J X 16" ET-42 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...