Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich chciałbym się pochwalić moja nową niunią.

2002r, 2.5 tdi 163km(narazie)

Pełnego wyposażenia nie będę opisywał, bo każdy widzi.

Dodam, że mam jeszcze ładne alu na lato 17''

http://slawogsm.fotosik.pl/

Opublikowano

skromna ale ładniutka :)

Opublikowano

Fajne kombi w dieslu :decayed:

Kiere by się przydało w skórę doposażyć :cool1:

Opublikowano

Fajna sztuka pomimo skromności to niezapominajmy, że to A4 :)

Opublikowano

ładna :good:

tylko jakieś większe alu na lato by sie zdało :wink4::naughty:

Opublikowano

szkoda że multi i bez quattro ale wygląda na zadbaną :good:

pomaluj dokładki pod kolor nadwozia

Opublikowano
  • Autor

szkoda że multi i bez quattro ale wygląda na zadbaną :good:

pomaluj dokładki pod kolor nadwozia

No właśnie się tak zastanawiam jak będzie wyglądała

[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________

ładna :good:

tylko jakieś większe alu na lato by sie zdało :wink4::naughty:

Czytaj dobrze opis. Na lato mam 17''

Opublikowano

Ładne auto :good:

Bardzo podobna do mojej :good: Tyle,że mam zawias 1be, skórzaną kierę i ori ksenon :naughty: Dokładek nie maluję w tym kolorze trzeba by najpierw wstawić zewnętrzny s-line :cool1:

Jaki masz wzór fel na lato??

Opublikowano
  • Autor

Ładne auto :good:

Bardzo podobna do mojej :good: Tyle,że mam zawias 1be, skórzaną kierę i ori ksenon :naughty: Dokładek nie maluję w tym kolorze trzeba by najpierw wstawić zewnętrzny s-line :cool1:

Jaki masz wzór fel na lato??

Niestety nie mogę zrobić foto bo mam je u babci ( czekają na sezon ) ;)

Opublikowano

6ce80ab48ffbda9emed.jpg

Może takie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie nie, nie są ori.

Opublikowano

nie nie, nie są ori.

jak nie jak tak!!!

Opublikowano
  • Autor

nie nie, nie są ori.

jak nie jak tak!!!

chyba wiem co mam, napewno nie jest to ori :)

Opublikowano

nie nie, nie są ori.

jak nie jak tak!!!

chyba wiem co mam, napewno nie jest to ori :)

a szkoda, bo ja własnie takie mam :wink4:

wiec pomyślałem, że będziemy mieli prawie takie same auta :cool1:

Opublikowano

[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:13_________________________________________________

ładna :good:

tylko jakieś większe alu na lato by sie zdało :wink4::naughty:

Czytaj dobrze opis. Na lato mam 17''

:good:

sorry :embarrassed: moje niedopatrzenie :wallbash:

Opublikowano

Kolego warmag23 wygląda na to że masz ori "16 - no chyba że jest na nich wybite MADE IN CHINA :decayed: BTW - szkoda że listwy S-Line do B6/B7 sprzedałeś, chciałem je łyknąć :)

Opublikowano
  • Autor

Kolego warmag23 wygląda na to że masz ori "16 - no chyba że jest na nich wybite MADE IN CHINA :decayed: BTW - szkoda że listwy S-Line do B6/B7 sprzedałeś, chciałem je łyknąć :)

Czy wy ludzie nie czytacie od początku?

na zdjęciach jest ori 16'' ale pisałem że mam 17'' na lato i napewno nie są ori!! :wallbash:

Opublikowano

Aaaa to przepraszam :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.