Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Analiza Logów B6 1.9TDI PD 130HP AWX


Szczypi0R112

Rekomendowane odpowiedzi

A wyszczególniłem koszty co dostałem, pytanie czy warto kupić zestawy naprawcze z śrubkami czy same uszczelnienia (oringi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierze dużo, trzeba się z tym pobawić, tylko żeby na pewno Ci zrobił to dobrze, bo potem może się okazać, że jest gorzej niż przed :P a takich przypadków było tu na forum dużo... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu ufam, jeden z najlepszych mechaników tutaj i miałem z nim styczność nie raz, mojemu tacie też raz czyścił turbo już tylko w 110hp i skodzie, ufam że zrobi to dobrze :D Inni tutaj mają przesuwy czasowe, albo bierze za tydzień przez 2 miesiące, a Ci którzy są naprawde dobrzy to właśnie takie terminy a nawet jeszcze większe :D Dzięki, chce to zrobić i mieć zrobione dobrze żeby pojeździło chociaż ten rok/dwa póki nie dozbieram do jakiegoś S3/B7/1.8T Quattro S-line czy innego autka :P Kto wie może mi przypasuje bardziej bo póki co wrażenia to to że ciasno w środku no i 1.9 więc za dużo w silniku nie pomodze kosztem tego co miałbym w 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałbym to schipować na te 165/170 ale nie wiem gdzie w moich okolicach a pewnie też droga zabawa i nie wiem czy te pompki sobie poradzą.
Latam teraz na dodatku Liqui Moly do diesli, wyjeżdżam właśnie końcówke już nad rezerwą z pełnego baku ale myśle czy nie wyczyścić ultradźwiękową pompek, może zaszkodzić czy nie? I czy coś to może dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście robiłem, korekcje spadły po tym praktycznie do 0 ;)

Po tym zabiegu warto też dodać do ON oleju 2T (tylko musi być odpowiedni, nie każdy się nadaje) lub dedykowany środek LM: https://www.petrostar.pl/chemia/dodatki-do-paliwa/liqui-moly/liqui-moly-dodatek-smarujacy-wtryski-5122-20454-150ml,p500213930

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myjka jest płytka i nie ma opcji ich wlozyc na stojaka, jedynie lezaco, wiec odpada, musze znalezc kogos z taka myjka albo nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...