Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odklejanie wnętrza folia !! Sos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chce obkleic carbonem dwa załączone na obrazku elementy. Pytanie jest następujące czy poprowadzić carbon (wzorem) w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera. Nie wiem jak to jest robione w oryginalnych wersjach a chciałbym w pewnym stopniu się odwzorować.  z góry dzięki za pomoc ?

F925731E-329D-45E8-8664-3F8BE002367D.jpeg

Edytowane przez Helioxx1337

Opublikowano

Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, JawoR36 napisał:

Może i jestem głupi, nie wiem, nikt tego nie stwierdził jednoznacznie, ale czy ty mógłbyś "po polskiemu" mówić o tym, co masz nam do przekazania czy też po prostu siedzisz po kilku drinkach i się nudzisz na forum?

Nie wiem jak mam Ci jaśniej to opisać ?. Wydaje mi się ze forum nie jest miejscem sądów i mówienia kto jest po ilu drinkach. Pisze po to żeby się dowiedzieć i żeby coś co chce wykonać miało ręce i nogi a nie siedzę nudząc się na forum i dawajac głupkowate komentarze ? 

Opublikowano

W oryginalnych wersjach nie ma na tych elemeltach carbonu. Tylko na listwach drzwiowych, schowku i tunelu środkowym. 

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=271389486&utm_source=sharedAd&utm_medium=android

Opublikowano

Kuba,

Pytanie jak najbardziej na miejscu.

Nie rozumiem reakcji kolegi Łukasza.

To, że w oryginale ramka zegarów nawet w RS-ach nie jest w carbonie nie oznacza, że nie ma się na czym wzorować.

Ori wzór carbon w audi zawsze rozchodzi się od kierownicy do prawej strony (pasażera).

U top tunerów np. Senner od połowy ramki wzór carbonu idzie w lewo a od połowy w prawo:

https://www.carscoops.com/2010/03/senner-tuning-audi-s5-beast-does-its/#lg=1&slide=4

https://www.carscoops.com/2010/03/senner-tuning-audi-s5-beast-does-its/#lg=1&slide=5

https://en.wheelsage.org/abt/audi_a6_s6_rs6/abt_rs_6_nogaro_edition/pictures/wqx6pq/

Możesz mieć trudność, żeby tak to zrobić także leć wzorem do prawej (w stronę pasażera).

Polecam folię carbon 6D.

Jest najbardziej zbliżona do ori carbonu (ma głębię wzoru i wysoki połysk),

Pozdrawiam

Opublikowano
53 minuty temu, black4 napisał:

Kuba,

Pytanie jak najbardziej na miejscu.

Nie rozumiem reakcji kolegi Łukasza.

Reakcja moja była następująca, ponieważ zdanie

Cytat

Pytanie jest następujące czy poprowadzić carbon (wzorem) w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera.

Przed edycją wyglądało mniej więcej tak

Cytat

Pytanie jest następujące czy poprowadzić w stronę kierowcy lekko ku gorze czy w przeciwna stronę do pasażera.

Oczywiście, domyśliłem się, że chodzi o wzór carbonu i jego kierunek, ale chyba nie sęk w tym, byśmy się musieli domyślać o co chodzi rozmówcy.

Co do zagadnienia, osobiście, miałbym gdzieś jak to "się robi" lub jak to "wygląda u innych" tylko przyłożył folię do elementu i wybrał sposób w który mi się bardziej widzi :)

Jak naklejałem dekor w Mustangu carbonem to puściłem wzór do pasażera.

Opublikowano

Ok, nawet nie zauważyłem, że kolega edytował wątek.

Ważne, że wszystko już jasne ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, JawoR36 napisał:

 

Edytowane przez Helioxx1337
Zamykam temat pozdrawiam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.