Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z elektryka


sasak2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Mam problem z elektryka w mojej A4b5 2000 r . Otóż zalała mi się pompka centralnego zamka . Zakupiłem nowa i teraz po podłączeniu wszystkiego gdy wyciągam kluczyk auto dalej chodzi tak samo nawiew i klimatronic. Zmieniłem kostkę stacyjki nic się nie zmieniło . Gdy nie mam bezpiecznika nr 38 czy 39 ( ten od centralnego zamka ) to wszystko jest ok , auto gasi się po wyciągnięcie kluczyka tylko nie mam centralnego . Jakieś pomysły ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza zmieniłem kostkę stacyjki?

Pompke kupiłeś nową oryginalną czy używke czy jaką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza diagnoza padła na kostkę stacyjki więc ja wymieniłem , pompkę kupiłem używana o tych samych nr . Na starej i nowej pompce rezultat jest ten sam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spryskiwacz tylnej szyby działa normalnie?

Może wężyk do tylniego spryskiwacza jest nie szczelny. Po prawej stronie tam z słupka A na dole w nogach jest łączenie tego wężyka. Bardzo czesto tam jest nieszczelność i woda ktora ma wezykiem na tylny spryskiwacz isc, kapie na wtyczki i złącza ktore tam sa. Wtedy sie takie cyrki dzieją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sasak2 napisał:

Witam . Mam problem z elektryka w mojej A4b5 2000 r . Otóż zalała mi się pompka centralnego zamka . Zakupiłem nowa i teraz po podłączeniu wszystkiego gdy wyciągam kluczyk auto dalej chodzi tak samo nawiew i klimatronic. Zmieniłem kostkę stacyjki nic się nie zmieniło . Gdy nie mam bezpiecznika nr 38 czy 39 ( ten od centralnego zamka ) to wszystko jest ok , auto gasi się po wyciągnięcie kluczyka tylko nie mam centralnego . Jakieś pomysły ? Pozdrawiam

39 to zasilanie awaryjnych

Wygląda jakby jakieś zwarcie między stałym plusem a plusem po zapłonie. 

sketch-1549210119936.png

Wypnij zaznaczony pin i napisz czy dalej to samo się dzieje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...