Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Przeguby Metelli


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj zaufany znajomy poleca mi przeguby firmy Metelli. Dodam ze siedzi w branzy motoryzacyjnej od kilkunastu lat i namawia mnie zebym je kupil a nie pozaluje.Nie chce mi poprostu sprzedac czegos z czego nie bede zadowolony.Podobno on jezdzi na tych przegubach juz 5 lat i spokój. Po 120 zl + rabat. Jakie macie zdanie na temat tych przegubów?Moze ktorys z Was juz montowal je w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że LOBRO to najlepsze przeguby ale czytać nie umiecie? kolega sie pyta o Metelli. LOBRO to wcale nie są podobne koszty bo trzeba dać 170 - 200PLN w zalezności czy sklep czy allegro.

marhiw właśnie wczoraj założyłem do u siebie jakiś włoski przegub (chwilowy brak funduszy :tongue4:) firmy nie pamiętam, czas pokaże co to warte. Będę mial porównanie bo na drugiej osi śmiga LOBRO wlaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy wlasnie mowił ze on smiga na tych przegubach juz 5 rok i jest spokój wiec moze cos wartaja :gwizdanie:a za Lobro musialbym dac 180zl za sztuke a Metelli bede mial po 120 i podobno jakis rabacik.Mowi ze Metelli pakuje swoje czesci w wlasne opakowania i dlatego ucieli koszty czesci bo dawniej byly drozsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sobie przypomnialem, że kiedyś rozbilem na forum reserch odnośnie jakich firm przeguby sa polecane i obok LOBRO i SPIDANA pojawiła się też właśnie frima METELLI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem przygody z przegubami od kupna auta ;]

jeden sie odezwał- wymieniłem na jakiś jeden z najtańszych- chyba 100 nie kosztował... i po dwóch/trzrech tygodnia znowu sie odezwał oO byłem przekonany że to ten ledwo co założony- wiec kupiłem metelli (u mnie 180 w sklepie ;] )... ale odetchnałem z ulgą- bo to jednak nie był tamte nowo zakłądany... wiec teraz am porównanie metelli po prawej i noname po lewej... zobaczymy który dłużej wytrzyma ^^ :D

ale w samej budowie ten metelli daleko biegnie w przód... ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...