Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Przyszedł nowy jeszcze hot ? właściwy grill , wybrałem napis quattro w kolorze black☻ logo oczywiscie w black?

( wymiary się zgadzają ?)

A wraz z nim jego modyfikacje ?

(usunięcie zaślepionych oczek w grillu które służą do mocowania blendy na tablice)

Jutro składamy auto .

A na dniach wrzucę felgi na przód jak to mniej więcej będzie leżeć i wyglądać ???‍♂️

20191002_195315.jpg

20191002_200554.jpg

20191002_200558.jpg

20191002_204012.jpg

20191002_210730.jpg

20191002_222457.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Sam mam w b8 chińczyka Grill ala rs i powiem ze to logo co dają do grilla to tandeta fest,przyłóż ori logo do tego,ja dałem srebrne logo seryjne bo mi pasuje do reszty gratów chromowanych,bo te chińskie logo jest grubości jak do starych 80tek takie wypukłe fest :D ja bym ori wrzucił tylko ze piano pasuje bardzo dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

U mnie logo lezy dobrze - jak ori IMG_20170424_160636.jpg

W poprzedniej audi a4b8 też leżało elegancko na grillu RS

IMG_20180512_141328.jpg

IMG_20180729_154526.jpg

Opublikowano

A kto to logo będzie z lupą oglądał...

 

A co do napisu to ja postawiłem na czarny mat, fajnie się odznacza na tle piano, aczkolwiek nie rzuca mocno w oczy. 

 

Teraz będzie lala jak trzeba ;)

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, czarny69 napisał:

A kto to logo będzie z lupą oglądał...

 

A co do napisu to ja postawiłem na czarny mat, fajnie się odznacza na tle piano, aczkolwiek nie rzuca mocno w oczy. 

 

Teraz będzie lala jak trzeba ;)

DZIĘKI.  Ja ogolnie nie potrzebuje żeby pisało że to quattro itp czy logo audi. Dlatego na początku usunąłem logo i napis quattro z tylnej klapy.  Tutaj na grillu też chciałem napis czarny bo miałem taki wybór A że robię pakiet dodatki w czerni wybrałem Black. Tak samo jak logo. Auto robie wg swojej wizji ☻Na poprzednim grillu RS nie miałem takiej możliwości.

Tak to się przedstawia.

W chwili obecnej grill zamontowany. Zostały też zamówione fanty u firmy Maxton. Maja byc za 4tyg. Wiec kolejne dodatki beda w ☻?☻ tutaj się nie spieszy bo wrzucac bede na wiosne ich pakiet. Tak samo jak najważniejsza część tej ukladanki gwint BC RACING?

Czy macie kogoś od końcówek wydechu potrzebuje sciete 4sztuki rozm 102mm lub 115 czarny połysk. Tu się temat wyjaśni jak przyjdzie tylny dyfuzor ?

P.S. pierwszy grill ktory kupilem RS mam do sprzedania.  Może komuś by się przydał. Pasuje tylko do ori RS5. fotka nr 2.

20191002_210730.jpg

Screenshot_20191004-191226_Gallery.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Kristof,

W sprawie czarnych końcówek dzwoń do Wojciecha Wójciga z Buzzer.pl 

 +48 693 329 799 biuro@ buzzer.pl

Powolaj się na Audi A4 Klub.

Mają końcówki exclusive line w czarnym połysku a na zamówienie zrobi Ci jakie chcesz.

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 5.10.2019 o 11:56, black4 napisał:

Kristof,

W sprawie czarnych końcówek dzwoń do Wojciecha Wójciga z Buzzer.pl 

 +48 693 329 799 biuro@ buzzer.pl

Powolaj się na Audi A4 Klub.

Mają końcówki exclusive line w czarnym połysku a na zamówienie zrobi Ci jakie chcesz.

Pozdrawiam ?

 

??

Opublikowano
W dniu 5.10.2019 o 11:56, black4 napisał:

Kristof,

W sprawie czarnych końcówek dzwoń do Wojciecha Wójciga z Buzzer.pl 

 +48 693 329 799 biuro@ buzzer.pl

Powolaj się na Audi A4 Klub.

Mają końcówki exclusive line w czarnym połysku a na zamówienie zrobi Ci jakie chcesz.

Pozdrawiam ?

 

Niestety już nie robią czarnych końcówek, ostatnie sztuki które mają na stanie sprzedają. Dzisiaj rozmawiałem bo chciałem kilka kompletów wziąć, lakiernia do której oddawali końcówki splajtowala.

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, MaciekPL napisał:

Niestety już nie robią czarnych końcówek, ostatnie sztuki które mają na stanie sprzedają. Dzisiaj rozmawiałem bo chciałem kilka kompletów wziąć, lakiernia do której oddawali końcówki splajtowala.

Dzięki za info . Po części mam z nimi ugadany temat. Pozdro

Opublikowano
  • Autor

Takie szybkie spyphoto czarnej mordy projektu FckinLowGizmo2k20☻ ???

C.d.n.??‍♂️

 

20191009_184647.jpg

Opublikowano
  • Autor

Lewa strona na 21"??

 

20191012_123445.jpg

20191012_124043.jpg

20191012_124151.jpg

Opublikowano

zaczyna to wyglądać, jak dla mnie tylko tył do poprawy, wrzucasz zderzak z rsa?

i zmieniłbym zaciski na coś wiekszego + tarcze bo gubią się pod 21 cale

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Mosek napisał:

zaczyna to wyglądać, jak dla mnie tylko tył do poprawy, wrzucasz zderzak z rsa?

i zmieniłbym zaciski na coś wiekszego + tarcze bo gubią się pod 21 cale

Dzięki Mosek?

Na tył będzie dolozony dyfuzor od Maxtona w stylu RS na przód splitter pod zderzak wszystko w czarnym połysku.  Potem dojdą kolejne rzeczy. 

Co do zaciskow tarcz - plan jest również Ale to na potem. Priorytetem na nowy sezon jest położyć dobrze te auto ⬇️?

Pozdrawiam

Opublikowano

W końcu zaczyna mi się tu podobać :thumbup1: pierwsza fota mega !!

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, A-rek napisał:

W końcu zaczyna mi się tu podobać :thumbup1: pierwsza fota mega !!

??

Opublikowano

Sztos :hi:

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, MaciekPL napisał:

Sztos :hi:

Dzięki ?

?‍♂️

Opublikowano
  • Autor

Kolejna zmiana - planuje okleić lusterka w czarny połysk ☻?

Dla podglądu video z RS5

 

 

 

20191013_114829.jpg

 

 

Screenshot_20191014-190649_Chrome.jpg

Screenshot_20191014-190715_Chrome.jpg

Screenshot_20191013-115426_Google.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Co raz ciekawiej się tu robi , tak trzymaj :thumbup1: lusterka w czerń to dobry pomysł .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.