Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kristof91 napisał:

Gizmo wreszcie się doczekało:D Dokładkę skąd brałeś?

Dziś wrzucamy przedni splitter.  

Dokladki od Maxton.

Opublikowano

Jakie masz na tym rozmiar opony, 275/25?

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, kamelus_ napisał:

Jakie masz na tym rozmiar opony, 275/25?

245x30x21

Opublikowano
  • Autor

I jest nowy splitter ?

20200425_222105.jpg

20200425_232834.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Maxton to Maxton;) wszystko pięknie pasuje;) mega audi;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, serek92 napisał:

Maxton to Maxton;) wszystko pięknie pasuje;) mega audi;)

Dzięki.  Jeszcze tylko na sam koniec został montaż AIR'a?

Pozdrawiam

Opublikowano

Montuj i wrzucaj foty całego auta ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, MaciekPL napisał:

Montuj i wrzucaj foty całego auta ? 

To Max do 2tygodni ?

P.s. W aucie zostanie do zrobienia jeszcze:

* sciema przednich szyb 

* oklejenie lusterek w czarny połysk folia 3M 2080

* sciema kierunkowskazów lusterek folia PPF Dyno

* sciema tylnych świateł folia PPF Dyno

* sciema tylnych obrysówek w zderzaku folia PPF Dyno

* zakup reszty pakietu Aero      (listwy zew progowe, listwy tylnego zderzaka, spoiler na klapę bagażnika)

Małe spy photo?

20200426_075413.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano

Ale agresor :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.04.2020 o 19:06, kris67 napisał:

Ale agresor :thumbup1:

 no już to zaczyna jakoś wyglądać ?

Opublikowano

Kibicuje Twoim wysiłkom w dążeniu do perfekcji wizualnej pożądanej przez Ciebie:)

Opublikowano

Wizualnie mega na plus, trochę koksu by się przydało bo silnik potencjał ma :) pozdrowki 

Opublikowano

Mody idą w dobrym kierunku :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, kris67 napisał:

Kibicuje Twoim wysiłkom w dążeniu do perfekcji wizualnej pożądanej przez Ciebie:)

Dzięki wielkie?

 W Chwili obecnej montujemy air ride'a A co do wizji i perfekcji to jeszcze trochę zostało do zrobienia.

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, daglas napisał:

Wizualnie mega na plus, trochę koksu by się przydało bo silnik potencjał ma :) pozdrowki 

Dzieki.  Koks na koniec . Nie chce nic grzebać w Silniku ,auto jest jeszcze 2lata na gwarancji więc poczekam cierpliwie.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
30 minut temu, liquid8p napisał:

Mody idą w dobrym kierunku :thumbup1:

Muszą iść,  wszystko jak narazie podąża wg zamierzonego planu?‍?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Napotkalismy pierwszy duży problem. Zestaw zawieszenia AirLift został źle trochę złożony brakuje jednej ważnej części bez której nie zamontujemy poduszki na jedną stronę tyłu ? 

Reklamacja została złożona, mam nadzieję że Air lift szybko się z tym upora. Tak więc nie zawsze jest kolorowo ....

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Kolejny problem ?? jaki napotkaliśmy to źle dobrane przednie Amory. Tu was muszę ostrzec są 2 średnicę 48.5mm oraz 53mm. u mnie jest 48.5mm A Amory przyszły że średnica 53mm. ?

To co można było na szybko zrobic żeby auto nie stało na podnosniku nie wiadomo ile - kupno drugich łap amortyzatora z większą średnica. Bylo ciężko to dorwać Ale się udało. 

Poniżej foto jaka będzie gleba

Pozdrawiam ?

 

IMG_20200504_123454.jpg

Opublikowano
  • Autor

Działamy teraz z przodem . Tu tez nie jest lekko . Konstrukcja felgi nie pozwala zejść niżej lub tak po prostu jest ciężko upchac w tym.aucie koło 21x10.5/et30... wiec?‍?

IMG_20200507_113123.jpg

IMG_20200507_114355.jpg

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś z Was montowal regulowane wachacze na przod?. Jest opcja żeby niżej dac auto dzięki tym wahaczom.

 

IMG_20200507_135318.jpg

Screenshot_20200508-075956_Messenger.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.