Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to nie ciekawe. Biorąc pod uwagę polskie TU może być nie ciekawie. 

Miałem już z nimi podobne sytuacje i niestety dwa razy w sądzie. Najgorsz jest chyba Ergo Hestia. Ostatnia sprawa ciągnęła mi się 4 lata mimo że miałem czystą wygraną i na pierwszą rozprawę dostarczyłem opinie biegłego itp. Ten kraj to poatologia jak chodzi o roszczenia ubezpieczeniowe.

Życzę Ci jednak żeby u Ciebie wszystko przeszło bezboleśnie i żebyś jeszcze na tym zarobił :thumbup1:

Opublikowano

Zerwij sobie folie z lamp zanim przyjdzie rzeczoznawca bo jak się przyczepią to jeszcze odmówią odpowiedzialności...

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano

:( szkoda samochodu ...

Opublikowano

Ale smutek, taka piękna sztuka.

Opublikowano
  • Autor

W chwili obecnej na sprzedaż mam zawieszenie Air Ride firmy AirLift , zapraszam do działu sprzedaży czesci audi .

Pozdrawiam 

Opublikowano

Współczuje, ale dobrze że Tobie się nic nie stało!

Opublikowano
  • Autor
12 godzin temu, szafa napisał:

Współczuje, ale dobrze że Tobie się nic nie stało!

Dzięki. Ogólnie jest ok. 

Pozdrawiam 

 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.02.2021 o 21:04, Jack0 napisał:

Ale smutek, taka piękna sztuka.

Dokladnie,  prezentowała się fajnie.  

Pojazd moze być na sprzedaz jeśli TU policzy zbyt niską wartość wraku. jeśli ktoś byłby chętny piszcie , odezwę się wtedy i poinformuje co uległo uszkodzeniu.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli ktoś posiada a5 coupe mam na sprzedaż nowe listwy progowe oraz tylne boczne zderzaka z pakietu Aero od firmy Maxton. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o info .

Cena 1500zl . 

Screenshot_20210214-123831_Chrome.jpg

Screenshot_20210214-123807_Chrome.jpg

Screenshot_20210214-123336_Chrome.jpg

Screenshot_20210214-123305_Chrome.jpg

20210303_220419.jpg

20210303_220358.jpg

Edytowane przez kristof2009

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie, posiadam na sprzedaz pakiet splitterow od firmy Maxton Design do Audi a5/s5 B9 wersja coupe. 

Jest to pakiet pod progi oraz na tylne boki zderzaka.

Splitery sa wydania z tzw pakietu Aero - włókno szklane. Do tego pakietu jest jeszcze spoiler przedni oraz tylny dyfuzor . 

?Poniżej link odsylajacy do strony Maxton?

https://maxtondesign.pl/pol_m_Nasza-Oferta_Audi_A5-S5-RS5_S5_F5-2017-2019-2166.html?node=2166

https://maxtondesign.pl/product-pol-7599-Dokladki-Progow-Audi-S5-A5-S-Line-F5-Coupe.html

https://maxtondesign.pl/product-pol-7600-Splittery-Tylne-Boczne-Audi-S5-F5-Coupe.html

Jak widać oryginalnie splitery pod progi i boki zderzaka wychodzą w stanie tzw "surowym" gotowe do malowania. 

Cena za moj komplet to 1500zł. 

Osoby chętne zapraszam na priv. 

Pozdrawiam

Opublikowano
W dniu 2.12.2020 o 21:17, kristof2009 napisał:

Witajcie. Jeżeli ktos by chcial zmienic wygląd tylnego zderzaka na s-line posiadam do sprzedania tylny dyfuzor zderzaka na 2 rury. 

 

20200420_193731.jpg

 

Cześć. Współczuję szkody. Zaciekawił mnie twój wcześniejszy post, bo tak się składa, że myślałem o takiej dokładce, ale na moje oko, to nie da się tam nic dodać - nie ma mocowań, jest listwa itp. W jaki sposób to działa? Da się dodać dyfuzor do NIE s-line? 

_dsc6046.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, A5Radek napisał:

Cześć. Współczuję szkody. Zaciekawił mnie twój wcześniejszy post, bo tak się składa, że myślałem o takiej dokładce, ale na moje oko, to nie da się tam nic dodać - nie ma mocowań, jest listwa itp. W jaki sposób to działa? Da się dodać dyfuzor do NIE s-line? 

_dsc6046.jpg

Witaj! zderzak zwykly w audi a5 b9 jest w całości tam dołu nie odczepisz nie zdemontujesz jak w s line . 

Jedyna opcja kupic gotowy zderzak      s line lub jak by ktoś sprzedawał tylny zderzak s line bez tej dokładki dyfuzora. Moja dokladka jest w stanie b.dobrym bez żadnych uszkodzeń rys pęknięć itp. 

Jeśli byś potrzebował to pisz śmiało. 

 

Pozdrawiam 

Opublikowano
  • Autor

A dziś zostały odebrane fele w nowym kolorze chrome shadow? na żywo kolor mega ?

Sa na sprzedaż cena 8tys zł.

Jeśli się nie sprzedadzą trafią do nowego projektu którym również będzie Audi.

 ?FckinLowGizmo?

 

20210304_133528.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
16 godzin temu, kristof2009 napisał:

Witaj! zderzak zwykly w audi a5 b9 jest w całości tam dołu nie odczepisz nie zdemontujesz jak w s line . 

Jedyna opcja kupic gotowy zderzak      s line lub jak by ktoś sprzedawał tylny zderzak s line bez tej dokładki dyfuzora. Moja dokladka jest w stanie b.dobrym bez żadnych uszkodzeń rys pęknięć itp. 

OK, dzięki tak właśnie się obawiałem, że trzeba byłoby wymienić zderzak. Poszukam może są jakieś dokładki ;)

Opublikowano
  • Autor

Witam.  Sprzedam zestaw amortyzatorów firmy AirLift które pasują p&p. Zestaw jest z mojego auta.  Pasuje do audi a4 s4 rs4 a5 s5 rs5 b9.  

Cena do kupna 6000zł.

20210310_190722.jpg

Opublikowano
W dniu 4.03.2021 o 17:36, kristof2009 napisał:

A dziś zostały odebrane fele w nowym kolorze chrome shadow? na żywo kolor mega ?

Sa na sprzedaż cena 8tys zł.

Jeśli się nie sprzedadzą trafią do nowego projektu którym również będzie Audi.

 ?FckinLowGizmo?

 

20210304_133528.jpg

Co to za nowy projekt? :wink:

Opublikowano
  • Autor
58 minut temu, Michu1996 napisał:

Co to za nowy projekt? :wink:

Kolejne audi  jakże inaczej , lecz trzeba trochę poczekać. 

Opublikowano
  • Autor

Reaktywujemy grill RS ? 

Za tydzień efekt z naprawy.

Screenshot_20210311-174257_Chrome.jpg

Screenshot_20210311-174338_Chrome.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witajcie . Moj znajomy posiada na sprzedaz nowe grille w stylu RS 4 do audi a4b8. osoby chętne - priv.

Cena 600zl.

 

Screenshot_20210402-121217_Gallery.jpg

Edytowane przez kristof2009

Opublikowano
W dniu 2.04.2021 o 12:11, kristof2009 napisał:

Witajcie . Moj znajomy posiada na sprzedaz nowe grille w stylu RS 4 do audi a4b8. osoby chętne - priv.

Cena 600zl.

 

Screenshot_20210402-121217_Gallery.jpg

W kolorze srebrnym też dostępne ? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.